ایام محرم 1398
1396/11/18 21:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملاقات قائم مقام وزارت اروپا و امور خارجه فرانسه با عراقچی؛

تاکید ایران و فرانسه بر توسعه تبادلات سیاسی و اقتصادی

معاون سیاسی وزارت خارجه کشورمان در دیدار قائم مقام وزارت اروپا و امورخارجه فرانسه بر افزایش رفت و آمدها و رایزنی مقامات دو کشور و توسعه تبادلات سیاسی و اقتصادی دو جانبه تاکید کرد.
تاکید ایران و فرانسه بر توسعه تبادلات سیاسی و اقتصادی معاون سیاسی وزارت خارجه کشورمان در دیدار قائم مقام وزارت اروپا و امورخارجه فرانسه بر افزایش رفت و آمدها و رایزنی مقامات دو کشور و توسعه تبادلات سیاسی و اقتصادی دو جانبه تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601101513924942.jpg تاکید,ایران,و,فرانسه,بر,توسعه,تبادلات,سیاسی,و,اقتصادی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزارت خارجه کشورمان که به منظورشرکت درکنفرانس ایران 2018 یورومانی درپاریس به سرمی برد، با'گوردومونتاین'، قائم مقام وزارت اروپا و امورخارجه فرانسه دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار طرفین به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات دوجانبه ، منطقه ای و بین المللی پرداختند.

معاون سیاسی وزارت خارجه کشورمان ضمن تشریح مواضع جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف با اشاره به روابط دو کشور بر افزایش رفت و آمدها و رایزنی مقامات دو کشور و توسعه تبادلات سیاسی و اقتصادی دو جانبه با فرانسه تاکید کرد.

قائم وزارت خارجه فرانسه نیز با اشاره به نقش و اهمیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه به آمادگی کشورش برای روابط بهتر با تهران و اهمیت سفر آتی وزیر خارجه این کشور به تهران اشاره کرد.

به گزارش ایرنا، کنفرانس یورو مانی در مورد ایران در سال 2018 که در تاریخ پنج شنبه 19 بهمن ماه با حضور مقامات مالی و بانکی و اقتصادی کشورمان در پاریس برگزار می شود، به موضوع ایران اختصاص دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet