ایام محرم 1398
1396/11/19 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

سوئد سفیر ایران را احضار کرد

وزارت خارجه سوئد اعلام کرد در واکنش به تأئید صدور حکم اعدام برای محکوم به جاسوسی برای سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد»، سفیر ایران را احضار کرده است.
سوئد سفیر ایران را احضار کرد وزارت خارجه سوئد اعلام کرد در واکنش به تأئید صدور حکم اعدام برای محکوم به جاسوسی برای سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد»، سفیر ایران را احضار کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/45590.jpg سوئد,سفیر,ایران,را,احضار,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت خارجه سوئد با انتشار بیانیه‌ای مداخله‌ جویانه در وبگاه این وزارتخانه، خواستار عدم اجرای حکم اعدام «احمدرضا جلالی» متهمِ جاسوسی و همکاری با رژیم صهیونیستی در ایران شده است. 

در بیانیه‌ صادره از سوی وزارت خارجه سوئد در این خصوص آمده است: سوئد خواستار آن است که حکم اعدام احمدرضا جلالی اجرا نشود!

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: ما به همراه کشورهای عضو اتحادیه اروپا مکرراً در این خصوص اعتراض کرده‌ ایم.

به گزارش مهر، در ادامه این بیانیه آمده است: با توجه با تأئید حکم اعدام وی سفیر ایران در سوئد را به وزارت خارجه احضار کردیم.

لازم به ذکر است، «احمدرضا جلالی» استاد دانشگاه ایرانی مقیم سوئد اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵ به دلیل ارتباط با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» دستگیر و روانه زندان شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet