ایام محرم 1398
1396/11/18 22:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منتظری در جمع خانواده قضات و کارکنان دادستانی کل کشور:

امروز کشور ما در همه عرصه‌ها نیازمند کار جهادی است

دادستان کل کشور بر ضرورت تلاش جهادی به منظور حل و فصل مشکلات کشور تاکید کرد و گفت: در تمام عرصه‌های کشور باید به صورت جهادی تلاش کنیم تا بتوانیم همچنان کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه پیش ببریم.
امروز کشور ما در همه عرصه‌ها نیازمند کار جهادی است دادستان کل کشور بر ضرورت تلاش جهادی به منظور حل و فصل مشکلات کشور تاکید کرد و گفت: در تمام عرصه‌های کشور باید به صورت جهادی تلاش کنیم تا بتوانیم همچنان کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه پیش ببریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106850204975.jpg امروز,کشور,ما,در,همه,عرصه‌ها,نیازمند,کار,جهادی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از  روابط عمومی دادستانی کل کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در همایش خانوادگی دادستانی کل کشور که با حضور مدیران، قضات وکارکنان دادستانی کل کشور و خانواده‌های آنان در بزرگداشت دهه فجر برگزار شد، با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس گفت: همه ما وارثان خون شهدایی هستیم که با نثار خون خود چه قبل از انقلاب و چه پس از انقلاب در عرصه‌های مختلف و در دفاع مقدس تا به امروز، در دفاع از حریم امامت و ولایت جانفشانی کردند.

دادستان کل کشور افزود: بر حسب وظیفه و کثرت اموری که درگیر آن هستم، کمتر فرصتی برای دیدار و عرض ارادت به همکاران و خانواده‌های آنان برایم میسر است، اما در همین مراسم خانوادگی و در این جمع صمیمی مراتب سپاس خود را به همه همکاران و به ویژه خانواده‌های محترم شما تقدیم می‌دارم.

وی تاکید کرد: به وجود آوردن یک محیط گرم خانوادگی توسط همسران و فرزندان در خانواده همواره تاثیر بسزایی در  تقویت روحیه مدیران و کارکنان هر مجموعه‌ای دارد.

منتظری افزود: در فضای کار و تلاش قضایی و دادستانی کل کشور بنده شاهدم که بسیاری از همکاران قضایی و اداری نهایت تلاش خود را به کار می‌برند که البته این میزان تلاش و کوشش، جز با مساعدت همسران و خانواده آنان میسر نیست و نخواهد بود.

وی تاکید کرد: امروز کشور ما در عرصه‌های مختلف از جمله در سنگر دستگاه قضایی نیازمند کار جهادی است و در این کار جهادی خانواده‌ها، نقش مهمی دارند.

دادستان کل کشور در پایان گفت: بنده در مقام مقایسه کارمان با عزیزانی که به جبهه‌های جنگ رفتند و خون دادند خودم را شرمنده می‌دانم. این شهدا بودند که رفتند تا من و شما امروز زندگی آرام و امن داشته باشیم.

منتظری با اشاره به ایثارگری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در تامین امتیت کشور گفت:مردم عزیز ما  توجه دارند که اگر ایثارگری‌های نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و حضور مردم نبود امروز وضع ما چه بسا از عراق و سوریه بدتر می شد. چون هدف از تشکیل داعش ضربه زدن به ایران بود. آنها تا ۴۰ کیلومتری ایران هم آمدند اما نتوانستند کاری از پیش ببرند.

وی افزود: حفظ اصول نظام و آرمان‌های انقلاب مهم است و در کنار آن باید ضعف‌ها و مشکلات را برطرف کنیم و بدانیم که اگر مشکلی هست که البته هست مربوط به اصل نظام و اسلام نیست و به کم کاری بخشی از ما مدیران بر می‌گردد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به استقلال و عظمت جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: استقلال و عظمت حال حاضر ما کجا و آن زمانی که مستشاران غربی بر ما حکومت داشتند کجا، همه ما باید این نعمت را قدر بدانیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet