هدر موبایل
1396/11/19 00:06:27
سرویس استان ها
عبادی مطرح کرد:

وضعیت اشتغال خراسان جنوبی مطلوب نیست/ طرح هاتعیین تکلیف شوند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وضعیت اشتغال در استان مطلوب نیست، گفت:برخی طرح ها و پروژه های نیمه تمام باید زودتر تعیین تکلیف شوند.
وضعیت اشتغال خراسان جنوبی مطلوب نیست/ طرح هاتعیین تکلیف شوند نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وضعیت اشتغال در استان مطلوب نیست، گفت:برخی طرح ها و پروژه های نیمه تمام باید زودتر تعیین تکلیف شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106185147139.jpg وضعیت,اشتغال,خراسان,جنوبی,مطلوب,نیست/,طرح,هاتعیین,تکلیف,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در کارگروه تخصصی اشتغال استان بیان کرد: خراسان جنوبی دارای انسان های متدین و انقلابی است. 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حضور این مردم ولایی در تمام  صحنه ها بالا است،  افزود: شاخصه نیروی انسانی در خراسان جنوبی نسبت به سایر شهرها بالاتر است.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: خوشبختانه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی دغدغه نیروی انسانی ندارند و این امر نیز باعث رونق می شود. 

وی با اشاره به ظرفیت های خراسان جنوبی بیان کرد: علی رغم ظرفیت های بالای استان در حوزه های معادن و کشاورزی، از آنها به خوبی استفاده نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم،  با بیان اینکه وضعیت اشتغال خراسان جنوبی مطلوب نیست،افزود: در حال حاضر با موج بالایی از جویندگان کار که نیروهای جوان هستند،  روبه‌رو هستیم. 

وی با اشاره به پروژه های نیمه تمام استان،  بیان کرد: هتل کویر بیرجند سال ها بلاتکلیف بوده که یا باید از محل صندوق بازنشستگی ساخته شده و یا به بخش خصوصی واگذار شود. 

به گزارش مهر، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پروژه های درمانی خراسان جنوبی بیان کرد: سال آینده درمانگاهی در منطقه شمال شهر بیرجند احداث می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet