ایام محرم 1398
1396/11/19 00:04:48
سرویس استان ها
کاظم نسب الباجی:

آسمان خوزستان از فلرهای نفتی مسموم است/نفت حق آلایندگی نمی دهد

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، گفت: آسمان خوزستان و اهواز از فعالیت فلرهای نفتی مسموم شده است.
آسمان خوزستان از فلرهای نفتی مسموم است/نفت حق آلایندگی نمی دهد نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، گفت: آسمان خوزستان و اهواز از فعالیت فلرهای نفتی مسموم شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108736520931.jpg آسمان,خوزستان,از,فلرهای,نفتی,مسموم,است/نفت,حق,آلایندگی,نمی,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد کاظم نسب الباجی در مراسم افتتاح طرح های بهداشتی اهواز با انتقاد از اینکه با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی امروز شاهد افتتاح مرکز بهداشت و درمان در برخی روستاها هستیم، اظهار کرد: مردم نقش اصلی و اساسی را در پیروزی انقلاب داشته و با ایستادگی روبروی دشمن به دفاع از مرزهای کشور پرداختند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه هرگز خدمات دولت به مردم را انکار نکرده ایم ولی حق مردم خدماتی بیش از این است، افزود: مردم این منطقه فاقد آب شرب هستند و در صورت دغدغه داشتن برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی، باید در ابتدای کار به دنبال پیشگیری باشیم.

وی تصریح کرد: آسمان خوزستان و اهواز از فعالیت فلرهای نفتی مسموم شده و شهروندان با کمترین بارش به بیماری های مختلفی با دلیل آلودگی موجود مبتلا می شوند.

الباجی در ادامه انتقاد کرد: شرکت های نیشکر با فعالیت های خود باعث بدبختی مردم شده و امروزه کارونی که زمانی محل کشتیرانی بوده به محلی برای تجمع فاضلاب ها تبدیل شده است.

وی با گلایه از بی مهری های بسیار به خوزستان یادآور شد: وزرات بهداشت باید به صورت جدی به مسائل خوزستان ورود پیدا کند و متأسفانه بیشترین بیماران سرطانی مربوط به این استان هستند و هر روز به آمار آنها اضافه می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تأکید بر اینکه باید حقایق موجود عنوان شود، ادامه داد: بیشترین اعتبارات را در کمیسیون تلفیق به حوزه بهداشت و درمان اختصاص داده اند و انتظار می رود بیشتر به مردم چنین مناطق محرومی رسیدگی شود.

به گزارش مهر، الباجی با اشاره به اینکه مسئولان استانی، شهرستانی و محلی خوزستان با کمترین اعتبارات و امکانات در حال فعالیت هستند، گفت: نفت انواع بدبختی ها را در استان ایجاد کرده ولی متأسفانه تاکنون حق آلایندگی را به این مردم پرداخت نکرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet