ایام محرم 1398
1396/11/19 00:21:59
سرویس استان ها
ناصری‌نژاد:

شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد، گفت: از ابتدای پاییز امسال تاکنون هیچ آبی به شادگان نرسیده است.
شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد، گفت: از ابتدای پاییز امسال تاکنون هیچ آبی به شادگان نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106125465058.jpg شادگان,در,خطر,جدی,بی‌آبی,قرار,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام و المسلمین مجید ناصری‌نژاد در جلسه ستاد بحران که امروز 18 بهمن‌ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: عمده مشکل ما اکنون در بحث رودخانه جراحی است که دو سال است در این حوضه با تنش مواجهیم و امسال از ابتدای پاییز تاکنون هیچ آبی به شادگان نرسیده است.

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی، افزود: این شهرستان اکنون در خطر جدی قرار دارد و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند شادگان از بین خواهد رفت. تاکنون چهار بار به اسم شادگان آب رهاسازی شده اما حتی یک قطره آن به شادگان نرسیده است.

وی تصریح کرد: بحث محدودیت برداشت و فشار بر کشاورزان نباید تنها به خوزستان تحمیل شود و استان‌های بالادست نیز باید تحت فشار قرار گیرند چراکه مشکل کم آبی مربوط به کل کشور است.

به گزارش ایسنا، این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: ما مجوز تخصیص آب را داریم که نقشه راه آن آماده است و ظرف کمتر از یک هفته می‌تواند به شادگان آب برساند و این شهرستان را نجات دهد و من خواهشمندم این کار به سرعت انجام شود/.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet