ایام محرم 1398
1396/11/19 00:33:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
لطفی:

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه همه مردم و مسئولان است

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ثمره مجاهدت‌ها، رشادت‌ها و شهادت هزاران نفر است که در راه این مکتب خون داده‌اند، گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه همه مردم و مسئولان است.
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه همه مردم و مسئولان است نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ثمره مجاهدت‌ها، رشادت‌ها و شهادت هزاران نفر است که در راه این مکتب خون داده‌اند، گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه همه مردم و مسئولان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106717336188.jpg حضور,در,راهپیمایی,۲۲,بهمن,وظیفه,همه,مردم,و,مسئولان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن لطفی با اشاره به اینکه مسئولان باید انتقادپذیر باشند، تصریح کرد: بخشی از اعتراضات اخیر به عوامل خارجی مربوط بود و  بخشی از آن به عملکرد مسئولان برمی‌گردد، مسئولان و نمایندگان باید بازنگری در عملکرد خود داشته باشند و به خواسته‌های معقول مردم پاسخ منطقی دهند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: با وجود همه اعتراضات نمی‌توان بی‌خیال مقدسات و دستاوردهای انقلاب شد و همه مسئولان باید در راهپیمایی شرکت و  وضعیت مردم را نیز تحلیل کنند.

به گزارش ایسنا، لطفی با اشاره به اینکه به آرمان‌های نظام اعتقاد داشته باشیم و هر سال پرجمعیت‌تر در راهپیمایی شرکت کنیم، اظهار کرد: باید ضمن اینکه نفرت خود را به بیگانگان اعلام می‌کنیم، تحلیلی از اعتراضات مردم داشته باشیم و آنچه به دولت مربوط است، اصلاح کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet