ایام محرم 1398
1396/11/19 00:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قربانی:

امسال، تکلیف مردم برای حضور در راهپیمایی۲۲بهمن سنگین‌تر است

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: با توجه به اتفاقات و ساختارشکنی اخیر عده‌ای فریب خورده، لزوم حضور مردم در راهپیمایی، نسبت به سال‌های گذشته مهم تر است.
امسال، تکلیف مردم برای حضور در راهپیمایی۲۲بهمن سنگین‌تر است نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: با توجه به اتفاقات و ساختارشکنی اخیر عده‌ای فریب خورده، لزوم حضور مردم در راهپیمایی، نسبت به سال‌های گذشته مهم تر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109838267697.jpg امسال،,تکلیف,مردم,برای,حضور,در,راهپیمایی۲۲بهمن,سنگین‌تر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی قربانی اظهار کرد: انتقاد و اعتراضات اقتصادی و اجتماعی، حق مسلم مردم است که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیز به این حق مردم اشاره شده است، اکثریت مردم با اصل نظام مشکلی ندارند و اعتراضات نسبت به بهبود وضعیت معیشت و اقتصاد بود که به حق است.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مسئولین نظام به مشکلات واقف و پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری پیگیر حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم هستند، تصریح کرد: اما عده ای از ضد انقلابان با خط گرفتن از استکبار جهانی به دنبال سوءاستفاده از این وضعیت هستند.

وی بر ضرورت وحدت و همدلی ملت در حل مشکلات تاکید کرد و یادآور شد: امروز بیش از هز زمانی کشور نیازمند همدلی برای توسعه است چرا که گام های موفقیت رو به جلو و دشمن از این وضعیت خشمگین است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نسبت به سال های گذشته از اهمیت فراوانی برخوردار است، خاطرنشان کرد: تنها پیام این حضور برای مستکبران، تبعیت از رهبری است و به دنیا با این حضور می گوییم تا آخرین نفس پشت سر رهبر عزیز انقلاب خواهیم بود.

وی اضافه کرد: دشمنان با بهره گرفتن از کوچک ترین نقطه ضعف ها تبلیغ می کنند که مردم نظام را نمی خواهند ولی همین مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به دشمنان خواهند داد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه خوشبختانه ملت ایران در همه عرصه ها با حضور به موقع خود نشان داده که پیرو آرمان های انقلاب است، گفت: امسال نیز با حضور با بصیرت این مردم دشمنان اسلام دوباره ناامید خواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet