ایام محرم 1398
1396/11/20 13:24:35
سرویس سیاسی
حسن بیکی:

جمهوری خواهان تا انتها با ترامپ نمی مانند/ چه شد که کندی از چشم دموکرات و جمهوری خواه افتاد؟

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: در آمریکا خط قرمزی وجود دارد و آن منافع آمریکا است و با هیچ کس درباره منافعشان تعارف ندارند.
جمهوری خواهان تا انتها با ترامپ نمی مانند/ چه شد که کندی از چشم دموکرات و جمهوری خواه افتاد؟ عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: در آمریکا خط قرمزی وجود دارد و آن منافع آمریکا است و با هیچ کس درباره منافعشان تعارف ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg جمهوری,خواهان,تا,انتها,با,ترامپ,نمی,مانند/,چه,شد,که,کندی,از,چشم,دموکرات,و,جمهوری,خواه,افتاد؟ Icana

ابوالفضل حسن بیکی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص تضاد های موجود میان دو حزب قدرتمند در آمریکا با تصمیمات ترامپ گفت: در آمریکا خط قرمزی وجود دارد و آن منافع آمریکا است و با هیچ کس درباره منافعشان تعارف ندارند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی افزود: آنها وقتی که کندی روی کار آمد، وجود کندی را با منافع خود در تضارب دیدند و آن را کشتند. در آمریکا زمانی با ترامپ همراهی خواهند کرد که به منافع آمریکا ضربه نزند و در این مسئله میان جمهوری خواهان و دموکرات ها اتفاق نظر وجود دارد.

وی ادامه داد: امروز دموکرات ها بدنبال اصلاح امور در امریکا هستند و حتی برخی از جمهوری خواهان نیز با این اصلاحات موافق هستند و هم چنین مردم آمریکا نیز بسیاری از تصمیمات ترامپ را قبول نداشته و آنها را در تضاد با منافع آمریکا می دانند.

این نماینده مجلس در دوره دهم خاطر تاکید کرد: ترامپ در زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با شعار های پوپولیستی مردم را فریب داد و بعد از به قدرت رسیدن بسیاری از آن شعار ها  را فراموش کرده و مسیر دیگری را انتخاب کرد که بیشتر تصمیمات آن با شعارهایش در تضاد آشکار بود.

وی افزود: الان مشاهده می شود 5 ایالت در آمریکا بدنبال خود مختاری و جدایی از ایالات متحده هستند و این جدایی ممکن است به تجزیه کل آمریکا منجر شود. در این موضوع بسیاری از جمهوری خواهان و حتی دموکرات ها در تلاش هستند که تصمیمات ترامپ را اصلاح کرده و جو حاکم در آمریکا را آرام کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز در آمریکا مردم حرف اول را می زنند و دو حزب قدرتمند در آمریکا بدنبال آرام کردن اعتراضات مردمی و هم چنین تأمین منافع داخلی آمریکا هستند و اگر ترامپ بخواهد همین رویه را ادامه دهد ممکن است همچون کارتر  برای ادامه کارش ،رای اعتماد از مردم آمریکا برای دوره بعد نگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet