هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان تشریح کرد:

طرح تحریمی بررسی دارایی مقامات ایران باج خواهی از جمهوری اسلامی در اجرای برجام است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه طرح بررسی دارایی مقامات ایران خلاف قوانین بین المللی و حتی داخلی ایالات متحده است، گفت: همه طرح های تحریمی آمریکا در راستای تضعیف جایگاه ایران در منطقه است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 15:21
طرح تحریمی بررسی دارایی مقامات ایران باج خواهی از جمهوری اسلامی در اجرای برجام است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه طرح بررسی دارایی مقامات ایران خلاف قوانین بین المللی و حتی داخلی ایالات متحده است، گفت: همه طرح های تحریمی آمریکا در راستای تضعیف جایگاه ایران در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103298981195.jpg طرح,تحریمی,بررسی,دارایی,مقامات,ایران,باج,خواهی,از,جمهوری,اسلامی,در,اجرای,برجام,است Icana

اردشیر نوریان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص طرح بررسی دارایی مقامات ایران توسط دو تن از سناتور‌های آمریکایی، گفت: همگان اذعان دارند که هدف وارد کردن فشار از سوی آمریکایی ها با طرح بحث هایی مانند بررسی دارایی مقامات کشورمان و اعمال تحریم بیشتر علیه ایران اسلامی صرفا برای کوتاه آمدن مسئولان از آرمانهای اسلامی و انقلابی است.

نماینده مردم شهرکرد درمجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارکرد: بنابراین باید اذعان کرد که پس از روی کار آمدن ترامپ، راهبرد فشار بر جمهوری اسلامی و همراه کردن جامعه بین الملل برای جلوگیری از نفوذ مثبت ایران در منطقه دردستورکار دولت کنونی ایالات متحده قرار گفته است.

وی ادامه داد: امروزه جمهوری اسلامی ایران دلیل همه شکست های ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا محسوب می شود از این رو همه طرح های تحریمی مانند محدود کردن رفت و آمد ایرانیان به آمریکا، بررسی و بلوکه کردن اموال ایران در خارج از کشور، ایجاد موانع اقتصادی و غیره در راستای تضعیف جایگاه ایران در منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: دولت ترامپ، دولتی زورگو و یاغی است که صرفا به دنبال تغییر دادن سیاست های جمهوری اسلامی است و هیچ توجهی ندارد که طرح بررسی دارایی مقامات ایران خلاف قوانین بین المللی و حتی داخلی ایالات متحده است.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید گفت که آمریکایی ها از ابزارهای مختلف مانند طرح بررسی دارایی مقامات کشورمان و غیره استفاده می کنند تا بتوانند از این طریق بر موضع ایران در برجام تاثیر بگذارند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000