ایام محرم 1398
1396/11/20 15:21:58
سرویس سیاسی
نوریان تشریح کرد:

طرح تحریمی بررسی دارایی مقامات ایران باج خواهی از جمهوری اسلامی در اجرای برجام است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه طرح بررسی دارایی مقامات ایران خلاف قوانین بین المللی و حتی داخلی ایالات متحده است، گفت: همه طرح های تحریمی آمریکا در راستای تضعیف جایگاه ایران در منطقه است.
طرح تحریمی بررسی دارایی مقامات ایران باج خواهی از جمهوری اسلامی در اجرای برجام است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه طرح بررسی دارایی مقامات ایران خلاف قوانین بین المللی و حتی داخلی ایالات متحده است، گفت: همه طرح های تحریمی آمریکا در راستای تضعیف جایگاه ایران در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103298981195.jpg طرح,تحریمی,بررسی,دارایی,مقامات,ایران,باج,خواهی,از,جمهوری,اسلامی,در,اجرای,برجام,است Icana

اردشیر نوریان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص طرح بررسی دارایی مقامات ایران توسط دو تن از سناتور‌های آمریکایی، گفت: همگان اذعان دارند که هدف وارد کردن فشار از سوی آمریکایی ها با طرح بحث هایی مانند بررسی دارایی مقامات کشورمان و اعمال تحریم بیشتر علیه ایران اسلامی صرفا برای کوتاه آمدن مسئولان از آرمانهای اسلامی و انقلابی است.

نماینده مردم شهرکرد درمجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارکرد: بنابراین باید اذعان کرد که پس از روی کار آمدن ترامپ، راهبرد فشار بر جمهوری اسلامی و همراه کردن جامعه بین الملل برای جلوگیری از نفوذ مثبت ایران در منطقه دردستورکار دولت کنونی ایالات متحده قرار گفته است.

وی ادامه داد: امروزه جمهوری اسلامی ایران دلیل همه شکست های ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا محسوب می شود از این رو همه طرح های تحریمی مانند محدود کردن رفت و آمد ایرانیان به آمریکا، بررسی و بلوکه کردن اموال ایران در خارج از کشور، ایجاد موانع اقتصادی و غیره در راستای تضعیف جایگاه ایران در منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: دولت ترامپ، دولتی زورگو و یاغی است که صرفا به دنبال تغییر دادن سیاست های جمهوری اسلامی است و هیچ توجهی ندارد که طرح بررسی دارایی مقامات ایران خلاف قوانین بین المللی و حتی داخلی ایالات متحده است.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید گفت که آمریکایی ها از ابزارهای مختلف مانند طرح بررسی دارایی مقامات کشورمان و غیره استفاده می کنند تا بتوانند از این طریق بر موضع ایران در برجام تاثیر بگذارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet