ایام محرم 1398
1396/11/20 11:45:00
سرویس سیاسی
حسن بیکی:

صهیونیست‌‌ها بدنبال استفاده از ظرفیت اروپا برای احیا مجدد مذاکرات با فلسطین هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صهیونیست ها در برگزاری دیدار با هیئتی از فلسطین در ایرلند به دنبال استفاده از ظرفیت اروپا برای احیا مجدد مذاکرات صلح هستند.
صهیونیست‌‌ها بدنبال استفاده از ظرفیت اروپا برای احیا مجدد مذاکرات با فلسطین هستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صهیونیست ها در برگزاری دیدار با هیئتی از فلسطین در ایرلند به دنبال استفاده از ظرفیت اروپا برای احیا مجدد مذاکرات صلح هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100689874533.jpg صهیونیست‌‌ها,بدنبال,استفاده,از,ظرفیت,اروپا,برای,احیا,مجدد,مذاکرات,با,فلسطین,هستند Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دیدار دو هیئت از فلسطین و اسرائیل برای احیای مذاکرات میان دو طرف در ایرلند، گفت: با توجه به اینکه افکار عمومی دنیا به دلیل طرح بحث رسمیت یافتن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل تحریک شد، امروزه صهیونیست ها در تلاش هستند در فضایی بدور از تنش موضوع مجدد مذاکرات صلح را برقرار کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: گروه های فلسطینی باید بیش از گذشته حواسشان به مکر غربی ها باشد زیرا آنها در تلاش هستند با فراهم کردن زمینه مذاکرات در ایرلند چهره خشن و ضد بشری‌شان را پاک کنند.

وی ادامه داد: در این بین باید اذعان کرد که اگر مذاکرات صلح بین هیئت فلسطینی و اسرائیلی برقرار شود، حتما کمترین امتیاز به ملت مظلوم فلسطین داده خواهد شد و بیشترین آسیب نیز به آنها وارد می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه ایرلند کشوری خوشنام است، صهیونیست ها تلاش کردند با میزبانی این کشور از تاثیر اروپا در مذاکرات بهره ببرند، تصریح کرد: تجربه هفت دهه گذشته نشان داده هرگاه مردم فلسطین قدرت یافته اند، صهیونیست ها به همراهی ایالات متحده آمریکا و انگلستان تلاش کرده اند موضوع از سرگیری مذاکرات را مطرح کنند تا به نوعی سبب تضعیف محور مقاومت شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیروزی حق بر باطل وعده ای الهی است از این رو رهبران گروه های فلسطینی باید مقاومت بیشتری کنند تا شاهد کشور فلسطین آزاد و مستقل باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet