هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحیمی تشریح کرد:

تلاش رسانه‌ای دموکرات‌ها برای جهت‌دهی به افکار عمومی آمریکا بر علیه ترامپ

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه هم اکنون فضای عمومی ایالات متحده التهاب زیادی را تجربه می کند، گفت: دموکرات ها در تلاش هستند صدای خودشان را بیش از گذشته رسانه ای کنند تا افکار عمومی را با خود همراه کنند.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 15:20
تلاش رسانه‌ای دموکرات‌ها برای جهت‌دهی به افکار عمومی آمریکا بر علیه ترامپ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه هم اکنون فضای عمومی ایالات متحده التهاب زیادی را تجربه می کند، گفت: دموکرات ها در تلاش هستند صدای خودشان را بیش از گذشته رسانه ای کنند تا افکار عمومی را با خود همراه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106446773436.jpg تلاش,رسانه‌ای,دموکرات‌ها,برای,جهت‌دهی,به,افکار,عمومی,آمریکا,بر,علیه,ترامپ Icana

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اقدامات اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا برای اعلام"غیرقانونی" بودن ریاست جمهوری دونالد ترامپ، گفت: پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، پرونده مداخلات روسیه در این کشور باز شد و رقیبان دونالد ترامپ در تلاش هستند از نظر حقوقی این موضوع را پیگیری و به نتیجه مطلوبشان برسانند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: دموکرات ها همچنان در فضای داخلی آمریکا در تلاش هستند صدای خودشان را بیش از گذشته رسانه ای کنند تا بتوانند از این طریق افکار عمومی را با خود همراه کنند از این رو هم اکنون فضای عمومی ایالات متحده التهاب زیادی را تجربه می کند.

وی ادامه داد: نتیجه بررسی پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ایالات متحده بستگی به حمایت جمهوری‌خواهان از ترامپ دارد از این رو باید منتظر ماند و دید که تا چه میزان ترامپ مورد حمایت آنها قرار می گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: دموکرات ها برای اعلام"غیرقانونی" بودن ریاست جمهوری دونالد ترامپ روند قانونی خاصی را بگذرانند؛ این مهم در حالیست که بررسی پرونده مذکور زمان‌بر خواهد شد و همین امر آسیب بزرگی برای اثبات ادعاهایشان محسوب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید از یاد برد که رویکرد ترامپ در مدت ریاست جمهوری اش سبب شده تا مخالفانش همچون دموکرات ها فضای انتقاد و مانور زیادی علیه‌اش داشته باشند که این امر نیز در پروند تخلف انتخاباتی مطرح شده تاثیر خواهد گذاشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000