هدر موبایل
1396/11/20 03:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوریان خبر داد:

منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می توان به بخش‌های مختلف تزریق کرد

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به تعیین تکلیف مالیات سیگار تاکید کرد: منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می‌توان به بخش‌های مختلف از جمله سلامت تزریق کرد تا هزینه‌های بیماران خاص کاهش پیدا کند که مورد رضایت جامعه و خانواده بیماران نیز است.
منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می توان به بخش‌های مختلف تزریق کرد عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به تعیین تکلیف مالیات سیگار تاکید کرد: منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می‌توان به بخش‌های مختلف از جمله سلامت تزریق کرد تا هزینه‌های بیماران خاص کاهش پیدا کند که مورد رضایت جامعه و خانواده بیماران نیز است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101847241175.jpg منابع,حاصل,از,افزایش,عوارض,سیگار,را,می,توان,به,بخش‌های,مختلف,تزریق,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اردشیر نوریان افزود: ُبعد دیگر افزایش مالیات سیگار این است که اگر میزان عوارض را بالا ببریم، تولید داخل و وضعیت شاغلان در کارخانه های تولید سیگار دچار مشکل می شود؛ البته همه می دانند که مصرف سیگار چه عوارض جسمی درپی دارد، اما باید به معیشت و بیکاری آنان نیز توجه داشت.

وی با اشاره به تورم ناشی از بالا بردن عوارض سیگار اظهار کرد: با افزایش مالیات، میزان قاچاق سیگار به کشور و همچنین تورم افزایش پیدا می کند که معتقدم نباید این اتفاق رخ دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: کاهش مصرف سیگار در کشور تنها با افزایش عوارض امکان پذیر نیست؛ زیرا یک مساله فرهنگی است و دستگاه های متولی باید روی فرهنگ مردم کار کنند تا میزان گرایش به مصرف سیگار کاهش پیدا کند.

به گزارش سلامت آنلاین؛ نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس در خصوص برگزاری جلسات بعدی کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص تعیین تکلیف مالیات سیگار خبر داد: روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، جلسه ای از ساعت هشت صبح تا ۱۲ بعد از ظهر در کمیسیون تلفیق مجلس تشکیل می شود و پس از آن نیز موضوع در صحن علنی مجلس مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet