هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان خبر داد:

منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می توان به بخش‌های مختلف تزریق کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به تعیین تکلیف مالیات سیگار تاکید کرد: منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می‌توان به بخش‌های مختلف از جمله سلامت تزریق کرد تا هزینه‌های بیماران خاص کاهش پیدا کند که مورد رضایت جامعه و خانواده بیماران نیز است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 03:00
منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می توان به بخش‌های مختلف تزریق کرد عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به تعیین تکلیف مالیات سیگار تاکید کرد: منابع حاصل از افزایش عوارض سیگار را می‌توان به بخش‌های مختلف از جمله سلامت تزریق کرد تا هزینه‌های بیماران خاص کاهش پیدا کند که مورد رضایت جامعه و خانواده بیماران نیز است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101847241175.jpg منابع,حاصل,از,افزایش,عوارض,سیگار,را,می,توان,به,بخش‌های,مختلف,تزریق,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اردشیر نوریان افزود: ُبعد دیگر افزایش مالیات سیگار این است که اگر میزان عوارض را بالا ببریم، تولید داخل و وضعیت شاغلان در کارخانه های تولید سیگار دچار مشکل می شود؛ البته همه می دانند که مصرف سیگار چه عوارض جسمی درپی دارد، اما باید به معیشت و بیکاری آنان نیز توجه داشت.

وی با اشاره به تورم ناشی از بالا بردن عوارض سیگار اظهار کرد: با افزایش مالیات، میزان قاچاق سیگار به کشور و همچنین تورم افزایش پیدا می کند که معتقدم نباید این اتفاق رخ دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: کاهش مصرف سیگار در کشور تنها با افزایش عوارض امکان پذیر نیست؛ زیرا یک مساله فرهنگی است و دستگاه های متولی باید روی فرهنگ مردم کار کنند تا میزان گرایش به مصرف سیگار کاهش پیدا کند.

به گزارش سلامت آنلاین؛ نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس در خصوص برگزاری جلسات بعدی کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص تعیین تکلیف مالیات سیگار خبر داد: روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، جلسه ای از ساعت هشت صبح تا ۱۲ بعد از ظهر در کمیسیون تلفیق مجلس تشکیل می شود و پس از آن نیز موضوع در صحن علنی مجلس مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000