هفته دفاع مقدس
1396/11/19 14:07:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مقیمی:

نسل های مختلف جوانان انقلاب را پیش می برند/ سیاستگزاری با افراد عالم و باتجربه، اجرا با جوانان

استاندار تهران، با اشاره به اینکه مهمترین تصمیمی که از همان روز پیروزی انقلاب در سال ۵۷ دنبال کردم، تلاش برای پیشرفت کشور بود، گفت: جوانان نسل های مختلف چه در پیروزی ، چه در دفاع و چه در شکوفایی آن نقش داشته و هنوز نیز دارند.
نسل های مختلف جوانان انقلاب را پیش می برند/ سیاستگزاری با افراد عالم و باتجربه، اجرا با جوانان استاندار تهران، با اشاره به اینکه مهمترین تصمیمی که از همان روز پیروزی انقلاب در سال 57 دنبال کردم، تلاش برای پیشرفت کشور بود، گفت: جوانان نسل های مختلف چه در پیروزی ، چه در دفاع و چه در شکوفایی آن نقش داشته و هنوز نیز دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103955556615.jpg نسل,های,مختلف,جوانان,انقلاب,را,پیش,می,برند/,سیاستگزاری,با,افراد,عالم,و,باتجربه،,اجرا,با,جوانان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسین مقیمی درباره خاطرات زمان به ثمر نشستن انقلاب اسلامی در سال 57 افزود: آن صبحی که انقلاب پیروز شد و همان ساعتی که رادیو اعلام کرد انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، در خیابان ایران و در حال حرکت به سمت مدرسه رفاه یعنی همانجایی بودم که امام خمینی (ره) حضور داشتند و این لحظه خیلی برای ما هیجان انگیز و مهم بود.

وی ادامه داد: در آنجا تصمیمی گرفتم که از نظر خودم تصمیم درستی بود و اینکه از حالا باید وقتم را برای پیشرفت کشور بگذارم و از آن روز تا کنون درحال انجام این کار هستم.

استاندار تهران در بخش دیگری از گفت وگو با بیان اینکه جوانان بیشترین نقش را در زمان انقلاب و پیروزی آن ، داشتند، اظهارکرد: فعالیت های سخت را دانشگاهیان و طلاب جوان انجام می دادند و رساندن همین پیام امام و اعلامیه ها و نوارها همه توسط جوانان انجام می شد.

وی افزود: اعلامیه ها در یک شرایط سختی تکثیر می شد و در صف افرادی هم که در خیابان ها به تظاهرات می آمدند جوانان و بویژه بانوان نقش وافری داشتند.

مقیمی با بیان اینکه همیشه صف خانم ها بیشتر از آقایان بود ، درباره نقش جوانان پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پس از پیروزی انقلاب هم نقش جوانان را کاملا لمس کردیم و در جنگ، شهدای ما عمدتا همین جوانان هستند؛ صنایع ما را این جوانان به حرکت درآوردند چون مدیران قبلی کارخانه ها را رها کرده بودند.

وی اضافه کرد: معمولا سیاستگزاری با افرادی بود که تجربه و علم بیشتری داشتند، اما اجرا با جوانان بود.

به گزارش ایرنا؛ استاندار تهران گفت: امروز توفیقات کسب شده در همه عرصه ها چه هسته ای و چه غیرهسته ای را مرهون تلاش ها و دانش جوانان دانشگاهی هستیم و این جوانان کشور را با درایت و تلاش توصیف ناپذیر خود به پیش خواهند برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet