هفته دفاع مقدس
1396/11/19 16:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی مقدم:

آمریکا در داستان برجام با دشواری روبه رو شده است/ هیچ گونه کاستی یا فزونی در برجام را نمی پذیریم

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص قصد دولت آمریکا برای تغییر برجام گفت: ما هیچ گونه فزونی یا کاستی در برجام را نمی پذیریم.
آمریکا در داستان برجام با دشواری روبه رو شده است/ هیچ گونه کاستی یا فزونی در برجام را نمی پذیریم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص قصد دولت آمریکا برای تغییر برجام گفت: ما هیچ گونه فزونی یا کاستی در برجام را نمی پذیریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105564712265.jpg آمریکا,در,داستان,برجام,با,دشواری,روبه,رو,شده,است/,هیچ,گونه,کاستی,یا,فزونی,در,برجام,را,نمی,پذیریم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم افزود: آمریکا در داستان برجام با دشواری روبه رو شده است؛ چرا که برجام جزو معاهداتی است که دولت آمریکا پای آن را امضا کرده است و باید به آن وفادار بماند.

وی تاکید کرد: اگر وفادار نماند، دولت آمریکا را به عنوان یک دولت متجاوز و غیرپایبند به پیمان های بین المللی معرفی می کنند؛ از این جهت اولا تلاش می کنند که نگذارند ایران از ثمرات این موافقتنامه استفاده کند و ثانیا مانع از این شوند که کشورهای اروپایی هم به این عهد پایبند باقی بمانند. تصور و پیش بینی من این است که آمریکایی ها ناکام خواهند ماند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص اظهارات اخیر رئیس جمهوری در خصوص برجام مبنی بر این که ' برجام نه خطی به آن اضافه می شود و نه خطی از آن کم می شود' اظهار داشت: با این موافقم. آنچه در برجام آمده است عینا باید اجرایی شود و یکی از طرف هایی که می باید به آن پایبند باشد ایالات متحده آمریکاست.

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری در نشست خبری با خبرنگاران در روز سه شنبه با بیان اینکه ما اصولی داریم و بر مبنای اصول خود ادامه می دهیم، تصریح کرد: ما آغازگر نقض برجام نخواهیم بود همانطور که بارها تاکید کردیم برجام اضافه و کم نخواهد شد، این که آقای ترامپ تمایلی دارد مربوط به خود او است. برجام نه خطی به آن اضافه می شود و نه خطی از آن کم می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet