ایام محرم 1398
1396/11/19 18:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غلامی:

ملت مسیر انقلاب را به خوبی پیموده است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: زمانی که به شرایط سخت و حساس پیروزی انقلاب نگاه می شود، می بینیم که ملت ایران به رهبری امام راحل مسیر انقلاب اسلامی را به خوبی پیموده است.
ملت مسیر انقلاب را به خوبی پیموده است وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: زمانی که به شرایط سخت و حساس پیروزی انقلاب نگاه می شود، می بینیم که ملت ایران به رهبری امام راحل مسیر انقلاب اسلامی را به خوبی پیموده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107854542392.jpg ملت,مسیر,انقلاب,را,به,خوبی,پیموده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ منصور غلامی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت بافت سان و راه اندازی طرح توسعه شرکت بافتینه ملایر اظهار کرد: ما موفقیت های بسیاری در نظام اسلامی داشتیم که امروز به هر شکل این دستاوردها ارایه می شود.

وی افزود: این در حالی است که همواره موانع زیادی پیش پای خدمتگزاران نظام بوده و هست و از آغاز انقلاب تاکنون مجموعه استکبار علاقه ای به تشکیل، پیشرفت و سربلندی انقلاب و نظام ما نداشته است.

غلامی بیان کرد: در کنار علاقه و پای بندی ملت به انقلاب و نظام، مردم ایران در عرصه های گوناگون پای کار بودند و با وجود همه کاستی ها و کمبودها در زمان های مختلف و حساس حضور خود را نشان دادند.

وی ادامه داد: ملت ایران با تمام عشق و علاقه و نیت خیر و انقلابی خود پشتیبان نظام و مسئولان بوده و هستند و در راهپیمایی 22 بهمن نیز نمونه دیگری از این همدلی و وحدت را به نمایش می گذارد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با قدردانی از سرمایه گذارانی که در استان همدان و مناطق مختلف کشور اقدام به تولید و اشتغال می کنند، گفت: نمونه زیبا و مهمی که در این استان و شهرستان ملایر در راستای توسعه تولید و اشتغال می بینیم، کم نظیر است.

غلامی با بیان اینکه مجموعه دولت برای بهبود وضعیت تولید، اشتغال و سرمایه گذاری در کشور کوشش می کند، افزود: مجموعه هایی که توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی ایجاد می شود، مجموعه های پایداری است که به خوبی مدیریت می شوند و دولت باید نقش حمایتی و نظارتی خود را ایفا کند.

وی تاکید کرد: باید کار مردم را به خود مردم بسپاریم و از هر راهی که لازم است موانع را از مسیر سرمایه گذاران بخش خصوصی برداریم.

وزیر علوم گفت: دولت تدبیر و امید در این زمینه بسیار خوب کار کرده و شاهد هستیم تمامی طرح هایی که از سوی دولت حمایت می شود، با دقت در هیات دولت و کمیسیون های مربوطه بررسی می شود تا به نتیجه برسد.

به گزارش ایرنا؛ ملایر در 75 کیلومتری جنوب شهر همدان قرار دارد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet