ایام محرم 1398
1396/11/19 16:52:56
سرویس اقتصادی
سبحانی‌فر مطرح کرد:

احتمال تحت الشعاع قرار گرفتن واردات سامسونگ به کشور/ سامسونگ هرچه سریع‌تر عذرخواهی کند

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از احتمال قرار گرفتن نام برند سامسونگ در طرح رجیستری و ممنوع شدن واردات این برند به کشورمان خبر داد.
احتمال تحت الشعاع قرار گرفتن واردات سامسونگ به کشور/ سامسونگ هرچه سریع‌تر عذرخواهی کند رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از احتمال قرار گرفتن نام برند سامسونگ در طرح رجیستری و ممنوع شدن واردات این برند به کشورمان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711109066995107.jpg احتمال,تحت,الشعاع,قرار,گرفتن,واردات,سامسونگ,به,کشور/,سامسونگ,هرچه,سریع‌تر,عذرخواهی,کند Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اقدام غیر ورزشی شرکت سامسونگ در بازی‌های المپیک زمستانی 2018 نسبت به ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران، گفت: رفتار نادرست صورت گرفته با چنین شیوه ای قطعا تاثیر بسزایی بر مردم ایران و دیدگاهشان نسبت به محصولات سامسونگ خواهد گذاشت و حساسیت مذکور تاثیر منفی برای برند سامسونگ در پی دارد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: باید اذعان کرد که روابط تجاری عموما از رفتارهای سیاسی بین کشورها نیز متاثر می شود و اگر رفتار سیاسی آنها درست نباشد، روی روابط تجاری و اقتصادی نیز تاثیر خواهد گذاشت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر سامسونگ عذرخواهی و اصلاح رفتار انجام ندهد، آیا امکان دارد در طرح رجیستری جز گوشی هایی قرار بگیرد که اجازه واردات به ایران ندارند، ادامه داد: همه اینها به روابط دیپلماسی و سیاسی کشورمان بستگی خواهد داشت؛ البته باید دید که آنها نسبت به این حرکت پشیمان خواهند بود و رفتاری متناسب با شأن جمهوری اسلامی ایران انجام می دهند؛ لذا اگر رفتارشان متناسب با ایران اسلامی نباشد و احترام متقابل دو کشور رعایت نشود قطعا تاثیر خواهد گذاشت.

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی کشورمان حتما نسبت به این اقدام پاسخ مناسب خواهد داد.

اخبار مرتبط با واکنش مسئولان کشورمان در رابطه با اقدام غیر ورزشی شرکت سامسونگ را اینجا بخوانید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet