ایام محرم 1398
1396/11/19 17:24:03
سرویس سیاسی
تجری با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مطرح کرد:

شفاف‌سازی عملکردها راهکاری برای جلوگیری از تبعیض/بروز آسیب‌های اجتماعی در پی تحقق نیافتن عدالت اجتماعی

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس اعتقاد دارد شفاف سازی عملکردها و فضاهای کاری می تواند زمینه تحقق عدالت اجتماعی را بوجود بیاورد.
شفاف‌سازی عملکردها راهکاری برای جلوگیری از تبعیض/بروز آسیب‌های اجتماعی در پی تحقق نیافتن عدالت اجتماعی نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس اعتقاد دارد شفاف سازی عملکردها و فضاهای کاری می تواند زمینه تحقق عدالت اجتماعی را بوجود بیاورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604108298738652.jpg شفاف‌سازی,عملکردها,راهکاری,برای,جلوگیری,از,تبعیض/بروز,آسیب‌های,اجتماعی,در,پی,تحقق,نیافتن,عدالت,اجتماعی Icana

فرهاد تجری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «عدالت اجتماعی» یکی دیگر از سیاست‌های اصولی نظام است، گفت: امروزه به دلیل شرایط خاص تحریم، رونق کسب و کار و بوجود آمدن زمینه اشتغال به طور مناسب وجود ندارد که مانعی بر سر راه تحقق عدالت اجتماعی است.

نماینده مردم قصرشیرین و سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: در این میان سوء استفاده از موقعیت ها و رانت ها در عرصه اقتصادی نیز رقم خورده که این امر نیز به تحقق عدالت اجتماعی آسیب وارد می کند و البته در چنین وضعیتی قاعدتا مردم احساس وجود عدالت نسبی را نداشته و به عملکردها انتقاد می کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس قوه مجریه به عنوان دستگاه اجراکننده قوانین باید به طور کامل مقررات را عملیاتی کند تا فرهنگ عدالت و تساوی در جامعه محقق شود تا بروز و ظهور بی عدالتی بر مردم و جامعه تاثیر منفی نگذارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اعتقاد دارد عدم تحقق عدالت اجتماعی سبب نارضایتی مردم و همچنین بروز آسیب های اجتماعی خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین شفاف سازی عملکردها و فضاهای کاری می تواند زمینه تحقق عدالت اجتماعی را بوجود بیاورد زیرا اگر چنین موضوعی رخ ندهد افرادی که دسترسی به اطلاعات دارند می توانند به راحتی سوء استفاده انجام دهند که منجر به بی عدالتی و تبعیض می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet