هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی تاکید کرد:

افزایش گرایش دختران دانش‌آموز به دخانیات محصول کمرنگ شدن بازوی پرورشی در مدارس

سرویس فرهنگی
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امور تربیتی در آموزش و پرورش عملا تعطیل شده، تصریح کرد: انکار گرایش دختران به اعتیاد و سیگار به معنای پاک کردن صورت مسئله است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 13:15
افزایش گرایش دختران دانش‌آموز به دخانیات محصول کمرنگ شدن بازوی پرورشی در مدارس عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امور تربیتی در آموزش و پرورش عملا تعطیل شده، تصریح کرد: انکار گرایش دختران به اعتیاد و سیگار به معنای پاک کردن صورت مسئله است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg افزایش,گرایش,دختران,دانش‌آموز,به,دخانیات,محصول,کمرنگ,شدن,بازوی,پرورشی,در,مدارس Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به افزایش گرایش دانش‌آموزان دختر زیر 14 سال به قلیان و سیگار طبق آخرین اخبار اعلامی، گفت: انکار گرایش دختران به اعتیاد و سیگار به معنای پاک کردن صورت مسئله است و درمانی در پی نخواهد داشت به همین دلیل رسانه‌های جمعی همچون صدا وسیما باید در این زمینه با تولید برنامه به خانواده‌ها هشدار داده و مسئولان آموزشی و فرهنگی برنامه‌های عملی و کاربردی برای مقابله با این آسیب ارائه دهند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امور تربیتی در آموزش و پرورش عملا تعطیل شده است هرچند معاونتی به ظاهر در این راستا وجود دارد اما آموزش و پرورش صرفا در زمینه آموزشی فعالیت دارد با این وجود در همین حوزه نیز کاستی‌های بسیاری دیده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه خانواده‌ها و مسئولان باید نسبت به وضعیت تربیتی و اخلاقی دانش‌آموزان احساس خطر کنند، اظهارکرد: همگی باید با فرهنگسازی در راستای پیشگیری و گرایش بیشتر دانش‌آموزان به مواد مخدر، دخانیات و ناهنجاری‌های اجتماعی تلاش کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه در زمینه خودسازی نسل جدید ناتوان بوده ایم، بیان کرد: این خودسازی باید توسط پدر و مادرها و مسئولان نیز صورت بگیرد تا نتیجه آن در نسل جدید دیده شود، متاسفانه نسل جوان در میان دعواهای سیاسی در حال از بین رفتن هستند لذا باید برای نجات کشور و این کوکان، نوجوانان و جوانان با استعداد دلسوزانه اقدام کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000