هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بادامچی:

رویکرد مجلس جلوگیری از فشار مالی بر مردم است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به این موضوع که در خصوص افزایش تعرفه حمل و نقل عمومی موضوعی تصویب نشده است، گفت که رویکرد مجلس مبنی بر جلوگیری از وارد شدن فشار مالی بر مردم است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 09:26
رویکرد مجلس جلوگیری از فشار مالی بر مردم است نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به این موضوع که در خصوص افزایش تعرفه حمل و نقل عمومی موضوعی تصویب نشده است، گفت که رویکرد مجلس مبنی بر جلوگیری از وارد شدن فشار مالی بر مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101589559481.jpg رویکرد,مجلس,جلوگیری,از,فشار,مالی,بر,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا بادامچی درباره احتمال افزایش تعرفه احتمالی قیمت خدمات حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: این موضوع را یکی از اعضای شورای شهر مطرح کرده است. این موضوع هنوز تصویب نشده و برای انجام آن فکری نشده اما از سوی دیگر باید دید که مترو مشکلات اعتباری دارد.

وی افزود: مجلس تلاش کرده که برای سال 97 برای مردم هیچ‌گونه افزایش قیمتی در زمینه‌های مختلف نداشته باشیم. رویکرد مجلس در این‌باره جلوگیری از وارد شدن فشار مالی به مردم و افزایش فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در جامعه است.

به گزارش ایسنا،وی در خصوص این‌که افزایش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می‌تواند در کاهش آلودگی هوا تاثیر داشته باشد یا خیر؟ گفت: کاهش آلودگی هوا قطعا تاثیر قابل توجهی خواهد داشت، باعث کاهش ترافیک هم خواهد شد، البته همه آلودگی هوا از این موضوع تاثیر نمی‌گیرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط