خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/11/20 09:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بادامچی:

رویکرد مجلس جلوگیری از فشار مالی بر مردم است

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به این موضوع که در خصوص افزایش تعرفه حمل و نقل عمومی موضوعی تصویب نشده است، گفت که رویکرد مجلس مبنی بر جلوگیری از وارد شدن فشار مالی بر مردم است.
رویکرد مجلس جلوگیری از فشار مالی بر مردم است نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به این موضوع که در خصوص افزایش تعرفه حمل و نقل عمومی موضوعی تصویب نشده است، گفت که رویکرد مجلس مبنی بر جلوگیری از وارد شدن فشار مالی بر مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101589559481.jpg رویکرد,مجلس,جلوگیری,از,فشار,مالی,بر,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا بادامچی درباره احتمال افزایش تعرفه احتمالی قیمت خدمات حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: این موضوع را یکی از اعضای شورای شهر مطرح کرده است. این موضوع هنوز تصویب نشده و برای انجام آن فکری نشده اما از سوی دیگر باید دید که مترو مشکلات اعتباری دارد.

وی افزود: مجلس تلاش کرده که برای سال 97 برای مردم هیچ‌گونه افزایش قیمتی در زمینه‌های مختلف نداشته باشیم. رویکرد مجلس در این‌باره جلوگیری از وارد شدن فشار مالی به مردم و افزایش فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در جامعه است.

به گزارش ایسنا،وی در خصوص این‌که افزایش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می‌تواند در کاهش آلودگی هوا تاثیر داشته باشد یا خیر؟ گفت: کاهش آلودگی هوا قطعا تاثیر قابل توجهی خواهد داشت، باعث کاهش ترافیک هم خواهد شد، البته همه آلودگی هوا از این موضوع تاثیر نمی‌گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet