ایام محرم 1398
1396/11/20 15:10:26
سرویس سیاسی
فلاحتی در واکنش به اظهارات ترامپ علیه ایران:

چرا ترامپ عصبانی است؟/ نگاهی به همه رویاهای برباد رفته ترامپ در حوزه سیاست خارجی

نماینده مردم قائنات در مجلس معتقد است سیاست‌های غلط ترامپ در منطقه باعث شکست آمریکایی ها در حوزه سیاست خارجی شده که همین امر موجب عصبانیت وی شده است.
چرا ترامپ عصبانی است؟/ نگاهی به همه رویاهای برباد رفته ترامپ در حوزه سیاست خارجی نماینده مردم قائنات در مجلس معتقد است سیاست‌های غلط ترامپ در منطقه باعث شکست آمریکایی ها در حوزه سیاست خارجی شده که همین امر موجب عصبانیت وی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201710107532177819.jpg چرا,ترامپ,عصبانی,است؟/,نگاهی,به,همه,رویاهای,برباد,رفته,ترامپ,در,حوزه,سیاست,خارجی Icana

فرهاد فلاحتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات مغرضانه اخیر ترامپ علیه ایران به عنوان رژیم سرکوبگر گفت: ایران، کوبا، ونزوئلا و کره شمالی به دلیل مخالفت های شدیدی که با سیاست های آمریکا داشته باعث عصبانیت این کشور شده اند.

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در ادامه اظهارات سخیفانه ترامپ علیه جمهوری اسلامی را مسأله تازه ای ندانست و افزود: وی مجبور است برای ایران را جزء محورهای شرارت بنامد و هر از گاهی آن را مطرح کند تا بتواند سیاست های خود در منطقه را به اجرا برساند.

حضور فرهاد فلاحتی در غرفه خبرگزاری خانه ملت

وی افزود: ترامپ اعلام کرده میلیون ها نفر در ایران از اقدامات رژیم سرکوبگر این کشور رنج می برند، این در حالی است که آمریکا خود باعث شده در بسیاری از نقاط دنیا جنگ صورت بگیرد و میلیون ها نفر کشته و زخمی و آواره شوند.

فلاحتی ادامه داد: در واقع ترامپ از شکستی که کشورش در حوزه سیاست خارجی به خصوص در قبال منطقه خاورمیانه خورده است، به شدت عصبانی است که در هر سخنرانی خود این موضوع را بروز می دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ترامپ در حالی اعلام حمایت از افرادی می کنند که در ایران رنج می برند که پیش از این گفته بود ملت ایران تروریست هستند لذا سیاست به نعل و به میخ زدن از جمله سیاست هایی است که آمریکا در قبال کشورهایی که با آنها خصومت دارد به کار می برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet