هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته:

ساماندهی و تجهیز تروریست‌ها هدف اصلی طرح آتش‌بس در شورای امنیت است

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: طرح موضوع آتش‌بس در شورای امنیت برای ساماندهی و مدیریت نیروهای تروریستی مطرح شده تا بتوانند با تجهیز این افراد، وضع سوریه را بحرانی تر کنند.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 12:38
ساماندهی و تجهیز تروریست‌ها هدف اصلی طرح آتش‌بس در شورای امنیت است نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: طرح موضوع آتش‌بس در شورای امنیت برای ساماندهی و مدیریت نیروهای تروریستی مطرح شده تا بتوانند با تجهیز این افراد، وضع سوریه را بحرانی تر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108156023983.jpg ساماندهی,و,تجهیز,تروریست‌ها,هدف,اصلی,طرح,آتش‌بس,در,شورای,امنیت,است Icana

امیر خجسته درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص شکست شورای امنیت در اعلام آتش‌بس انسانی در سوریه، گفت: صهیونیست ها در حال حاضر شرایط بدی را پشت سر می گذارند از این رو ایالات متحده در تلاش است با استفاده از ابزارهای مختلف مانند اعلام آتش بس در سوریه، نیروهای متخاصم حاضر در منطقه را تقویت کند تا کمی فشارها از اسرائیل برداشته شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: مخالفت کشورهای حاضر در شورای امنیت سازمان ملل با اعلام آتش‌بس در سوریه بیانگر شکست توطئه آمریکایی ها است زیرا آنها به خوبی متوجه شده اند هدف از آتش بس در واقع خرید زمان برای نیروهای تروریستی است و دستاورد مثبتی برای مردم سوریه رقم نمی خورد.

وی ادامه داد: امروزه حضور ایالات متحده در کشور سوریه برای مقابله با تروریست ها غیر قانونی است و این مهم در حالیست که آمریکایی ها بجای کمک به ملت سوریه، به نیروهایی که با تروریست ها می‌جنگند حمله می کنند تا زمینه برای قدرت گرفتن مجدد این افراد فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: موضوع آتش بس به نوعی برای ساماندهی و مدیریت نیروهای تروریستی مطرح شده است تا بتوانند با تجهیز این افراد، وضع آینده سوریه را بحرانی تر کرده و حتی زمینه بروز ناامنی مجدد در منطقه را فراهم کنند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه جامعه جهانی در قبال فاجعه انسانی که در سوریه رخ داد سکوت کرده است در حالی که کشورهای عضو سازمان ملل متحد باید مواضعی اتخاذ کنند که صلح و آرامش در دنیا حاکم باشد؛ می توان اذعان کرد که امروزه برخی کشورها با دنباله روی از سیاست های یکجانبه ایالات متحده آمریکا و رویکرد خصمانه صهیونیست ها سبب افزایش تنش و رشد تروریست را رقم زده اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط