ایام محرم 1398
1396/11/20 16:03:57
سرویس سیاسی
کمالی‌پور:

تهدیدآمیز دانستن برنامه موشکی بهانه‌ای برای ایجاد ایران‌هراسی/آمریکا درصدد جبران شکست‌هایش در خاورمیانه است

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد بهانه جویی‌های مستمر سیاستمداران آمریکایی و تهدید آمیز دانستن برنامه موشکی کشورمان صرفا برای اعمال فشار بیشتر و جلوگیری از پیشرفت های ایران در منطقه است.
تهدیدآمیز دانستن برنامه موشکی بهانه‌ای برای ایجاد ایران‌هراسی/آمریکا درصدد جبران شکست‌هایش در خاورمیانه است عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد بهانه جویی‌های مستمر سیاستمداران آمریکایی و تهدید آمیز دانستن برنامه موشکی کشورمان صرفا برای اعمال فشار بیشتر و جلوگیری از پیشرفت های ایران در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103201192988.jpg تهدیدآمیز,دانستن,برنامه,موشکی,بهانه‌ای,برای,ایجاد,ایران‌هراسی/آمریکا,درصدد,جبران,شکست‌هایش,در,خاورمیانه,است Icana

یحیی کمالی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص نامه ۱۴ سناتور آمریکایی به ترامپ به منظور تشدید تحریم‌ها علیه ایران به بهانه تهدید موشکی، گفت: سیاست آمریکایی ها یکی پس از دیگری در منطقه خاورمیانه با شکست مواجه شده است و این در حالیست که ایالات متحده کشورمان را محور تمام ناکامی‌هایش می داند.

نماینده مردم جیرفت درمجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تحریم موضوع جدید نیست و همواره ایالات متحده با اتخاذ تصمیمات یکجانبه و ظالمانه ملت ایران را تحت فشار گذاشته است اما مردم سرافراز ایران اسلامی هیچگاه از اعتقادات و آرمان های انقلابی خود کوتاه نیامده اند.

وی ادامه داد: همگان اذعان دارند که امروزه منطقه خاورمیانه به بستر تحولات و تنش ها تبدیل شده است از این رو باید برای دفاع از حریم مرزها و مقابله با تهدیدات آماده بود؛ در این راستا برنامه موشکی صلح آمیز ایران پیشرفت های زیادی داشته و این روند نیز ادامه دارد و این مهم در حالیست که هیچ کشوری نمی تواند این حق طبیعی را از مردم ایران اسلامی بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین بهانه جویی‌های مستمر سیاستمداران آمریکایی و تهدید آمیز دانستن برنامه موشکی کشورمان صرفا برای اعمال فشار بیشتر و جلوگیری از پیشرفت های ایران در منطقه است. آنها به خوبی می دانند که ایران سدی در برابر تروریست های دست‌پرورده‌شان در منطقه است لذا از چنین موضوعی به شدت ناراحت هستند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ترامپ و سناتورهای آمریکایی باید بدانند که برنامه موشکی ایران صرفا برای دفاع از حق مشروع و بین المللی خود است و نمی توانند با اتهامات واهی موج ایران هراسی را در دنیا ایجاد کنند و پس از آن هدف های شوم در سر بپرورانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet