هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی لاشکی تاکیدکرد:

افتتاح نیروگاه زباله سوزی نوشهر در خرداد 97 / نقش ساماندهی زباله‌های مازندران در صنعت گردشگری منطقه

سرویس استان ها
نماینده مردم نوشهر در مجلس با بیان اینکه 85 درصد نیروگاه زباله سوزی نوشهر پیشرفت داشته است، گفت: ساماندهی زباله‌ها برای کنترل آلودگی خزر و حفاظت از محیط زیست در راستای توسعه صنعت گردشگری الزامی است.
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 14:51
افتتاح نیروگاه زباله سوزی نوشهر در خرداد 97 / نقش ساماندهی زباله‌های مازندران در صنعت گردشگری منطقه نماینده مردم نوشهر در مجلس با بیان اینکه 85 درصد نیروگاه زباله سوزی نوشهر پیشرفت داشته است، گفت: ساماندهی زباله‌ها برای کنترل آلودگی خزر و حفاظت از محیط زیست در راستای توسعه صنعت گردشگری الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102879662550.jpg افتتاح,نیروگاه,زباله,سوزی,نوشهر,در,خرداد,97,/,نقش,ساماندهی زباله‌های,مازندران,در,صنعت,گردشگری,منطقه Icana

قاسم احمدی  لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گردشگری نوشهر، گفت: نوشهر جایگاه بسیار مهمی در صنعت گردشگری استان مازندران دارد اما متاسفانه از جاذبه‌های گردشگری این حوزه انتخابیه استفاده کاربردی نکرده‌ایم؛ به طور مثال در این شهر توریستی کمبود هتل ۵ ستاره بسیار مشهود است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجتمع نمک آبرود در ایام نوروز بالغ بر۶ میلیون نفر بازدید کننده دارد و با توجه به جاذبه‌های گردشگری این مناطق، میزان مذکور می‌تواند با برنامه‌ریزی اصولی گسترش یابد زیرا قابلیت این حوزه انتخابیه به حدی است که می‌توان مجموعه‌هایی مشابه را در این شهر احداث و در صنعت گردشگری از آنها استفاده بهینه کرد.

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین موضوعات مهمی که استان مازندران با آن دست و پنجه نرم می کند، معضل زباله‌ها در این استان سرسبز  است تا در راستای آن بتوان از آلودگی رودخانه ،دریا و جنگلها که ارتباط مستقیم با صنعت گردشگری دارد، جلوگیری بعمل آید.

احمدی لاشکی با بیان اینکه بروکراسی اداری مانع از ماندگاری سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری است، افزود: برای حفاظت از محیط زیست بی‌نظیر نوشهر و چالوس باید اقدامات اصولی و کاربردی از جمله نیروگاه زباله سوزی نوشهر که تاکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته  است، عملیاتی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآورشد: افتتاح نیروگاه زباله سوزی نوشهردر خردادماه97 کلید می‌خورد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000