ایام محرم 1398
1396/11/20 18:15:00
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

سیاست های آمریکا در تحریم ایران محکوم به شکست است/صنعت موشکی با خوداتکایی و عدم‌وابستگی شکل گرفته است

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکایی ها نمی دانند که پیشرفت های کنونی ایران نتیجه تحریم و حاصل خوداتکایی و عدم وابستگی به کشورهای بیگانه است.
سیاست های آمریکا در تحریم ایران محکوم به شکست است/صنعت موشکی با خوداتکایی و عدم‌وابستگی شکل گرفته است عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکایی ها نمی دانند که پیشرفت های کنونی ایران نتیجه تحریم و حاصل خوداتکایی و عدم وابستگی به کشورهای بیگانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108867940948.jpg سیاست,های,آمریکا,در,تحریم,ایران,محکوم,به,شکست,است/صنعت,موشکی,با,خوداتکایی,و,عدم‌وابستگی,شکل,گرفته,است Icana

سید جواد حسینی کیا  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نامه ۱۴ سناتور آمریکایی به ترامپ به منظور تشدید تحریم‌ها علیه ایران به بهانه تهدید موشکی، گفت: باید اذعان کرد که بهانه جویی آمریکایی ها تمامی ندارد؛ دشمنان انقلاب اسلامی ایران دیروز بهانه هسته ای داشتند و اکنون نیز به دنبال مانع تراشی بر سر راه برنامه صلح آمیز موشکی کشورمان هستند و حتما این روند در موضوعات دیگر نیز ادامه دارد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آنها می دانند دخالت های آشکارشان در امور کشورمان راه به جایی نمی برد لذا تلاش می کنند از طریق ایجاد اجماع بین کشورهای مختلف علیه ایران و اعمال تحریم به اهدافشان دست یابند.

وی ادامه داد: ایالات متحده آمریکا حدود چهل سال است که راه اشتباهی برای مقابله با ایران اسلامی در پیش گرفته است و متاسفانه همچنان به راه خود ادامه می دهد فارغ از اینکه بفهمد که سیاست های ظالمانه‌اش در مقابل کشورمان محکوم به شکست است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: دولت ترامپ و سناتورهای آمریکایی در تلاش هستند نهایت فشار را به ایران اسلامی بیاورند تا مردم کشورمان تسلیم شوند اما نمی دانند که پیشرفت های حاصل خوداتکایی و عدم وابستگی ایران به کشورهای بیگانه است از این رو چنین سیاستی نیز با شکست مواجه خواهد شد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد که دشمن هیچگاه قابل اعتماد نیست و وقتی به تعهداتش در برجام جامه عمل نپوشانده، حتما در مسائل دیگر نیز بدعهدی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet