ایام محرم 1398
1396/11/22 10:25:29
سرویس اقتصادی
بدری:

گزارش تفریغ دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات قابل قیاس با گذشته نیست

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول قابل قیاس با گذشته نیست.
گزارش تفریغ دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات قابل قیاس با گذشته نیست سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول قابل قیاس با گذشته نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg گزارش,تفریغ,دیوان,محاسبات,از,حیث,کنارگذاشتن,ملاحظات,قابل,قیاس,با,گذشته,نیست Icana

صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت:ارائه گزارش تفریغ بودجه ازسوی دیوان محاسبات جای تقدیر دارد چرا که برای اولین بار قبل از بررسی لایحه بودجه در صحن گزارش دیوان محاسبات، قرائت و توضیح  داده شده که نتیجه آن این بوده که هم در بررسی کلیات و جزئیات لایحه بودجه سال 97 مورد توجه نمایندگان قرار گرفت.

نمایندگان مجلس از هرگرایش فکری از اقدامات دیوان محاسبات حمایت می کنند 

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول و شفافیت در عملکرد مالی دولت، قابل قیاس با گذشته نیست شاید همین امر باعث عصبانیت و واکنش برخی از دولتمردان شد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، افزود:امیدواریم دیوان محاسبات کشور رویه مذکور را ادامه دهد و بدانند نمایندگان مجلس از هر گرایش فکری از اقدامات دیوان محاسبات که بازوی نظارتی مجلس است حمایت می کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet