هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بدری:

گزارش تفریغ دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات قابل قیاس با گذشته نیست

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول قابل قیاس با گذشته نیست.
یکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت 10:25
گزارش تفریغ دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات قابل قیاس با گذشته نیست سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول قابل قیاس با گذشته نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg گزارش,تفریغ,دیوان,محاسبات,از,حیث,کنارگذاشتن,ملاحظات,قابل,قیاس,با,گذشته,نیست Icana

صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت:ارائه گزارش تفریغ بودجه ازسوی دیوان محاسبات جای تقدیر دارد چرا که برای اولین بار قبل از بررسی لایحه بودجه در صحن گزارش دیوان محاسبات، قرائت و توضیح  داده شده که نتیجه آن این بوده که هم در بررسی کلیات و جزئیات لایحه بودجه سال 97 مورد توجه نمایندگان قرار گرفت.

نمایندگان مجلس از هرگرایش فکری از اقدامات دیوان محاسبات حمایت می کنند 

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد:کیفیت و محتوای گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات از حیث کنارگذاشتن ملاحظات معمول و شفافیت در عملکرد مالی دولت، قابل قیاس با گذشته نیست شاید همین امر باعث عصبانیت و واکنش برخی از دولتمردان شد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، افزود:امیدواریم دیوان محاسبات کشور رویه مذکور را ادامه دهد و بدانند نمایندگان مجلس از هر گرایش فکری از اقدامات دیوان محاسبات که بازوی نظارتی مجلس است حمایت می کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000