ایام محرم 1398
1396/11/21 11:36:53
سرویس استان ها
شهریاری:

اجرای پروژه سدهای خائیز و باهوش تنگستان سرعت یابد

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس، گفت: از مهم‌ترین راه‌های حوزه اشتغال و تولید مردم شهرستان تنگستان تامین آب کشاورزی است که در این راستا تسریع برای تکمیل سدهای خائیز و باهوش تنگستان مورد تاکید قرار دارد.
اجرای پروژه سدهای خائیز و باهوش تنگستان سرعت یابد نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس، گفت: از مهم‌ترین راه‌های حوزه اشتغال و تولید مردم شهرستان تنگستان تامین آب کشاورزی است که در این راستا تسریع برای تکمیل سدهای خائیز و باهوش تنگستان مورد تاکید قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104749274909.jpg اجرای,پروژه,سدهای,خائیز,و,باهوش,تنگستان,سرعت,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید کمال الدین شهریاری در آیین آغاز عملیات اجرایی ساماندهی کانال های آبیاری نخیلات اهرم تنگستان با تبریک ایام‌الله دهه فجر، توسعه و پیشرفت مناطق مختلف  با تلاش خدمتگذاران نظام اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای گوناگونی در پی داشته که توجه به مطالبات مردم و توسعه زیرساخت‌ها و محرومیت‌زدایی از آن جمله است.

وی با تاکید بر حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن افزود: هر سال مردم قدرشناس با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، قدرشناسی خود را از نظام اسلامی ایران نشان می‌دهند و مراسم راهپیمایی آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت همه جانبه مردم پرشورتر برگزار می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنگستان دارای بیشترین مناطق روستایی است خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه‌های من همیشه این بوده که شهر اهرم مرکز تنگستان چرا باید در بین مراکز شهرستان های استان بوشهر محروم‌ترین شهر باشد به‌نظر با این اقدامات و اعتبارات که برای آن در نظر گرفته شده در طول چند سال آینده  چهر این شهر تغییر کند و از این وضعیت اسفناکی که در گذشته داشته رهایی می‌یابد.

شهریاری با اشاره به ساخت کانال آبیاری اهرم بیان کرد:کانال‌های آبیاری روباز نخیلات شهر اهرم از نظر ایمنی، سیمای شهری، بصیری  و آلودگی‌های درشان  مردم شهر اهرم نیست که لازم است به این مهم توجه جدی شود.

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل سد خائیز تنگستان افزودپروژه سد خائیز  تنگستان که در حال اجراست امیدواریم با حضور وزیر نیرو در آینده نزدیک با توجه به اینکه مدتی است شروع و تجهیز کارگاه شده شاهد فعال‌تر شدن آن باشیم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به اجرای سد باهوش  تنگستان پرداخت و  تصریح کرد: پروژه سد باهوش اهرم  نیز با همکاری دولت امیدوارم بتوانیم به سرانجامی برسانیم  تا شهرستان تنگستان به یکی از شهرستانهای فعال و توسعه یافته تبدیل شود.

به گزارش تسنیم، شهریاری از مهم‌ترین راه‌های حوزه اشتغال و تولید مردم شهرستان تنگستان را تامین آب کشاورزی  دانست و تاکید کرد: در این راستا تسریع برای تکمیل سدهای خائیز و باهوش تنگستان مورد تاکید قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet