ایام محرم 1398
1396/11/21 14:14:16
سرویس فرهنگی
آیت الله مبلغی:

انقلاب اسلامی مرجعی بزرگ و تاریخی از حیث فکری و آرمانی است

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرجعی بزرگ و تاریخی از حیث فکری و آرمانی است، ابراز امیدواری کرد ملت ایران با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر طراوت و تازگی را به فضای انقلاب اسلامی تزریق کند.
انقلاب اسلامی مرجعی بزرگ و تاریخی از حیث فکری و آرمانی است رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرجعی بزرگ و تاریخی از حیث فکری و آرمانی است، ابراز امیدواری کرد ملت ایران با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر طراوت و تازگی را به فضای انقلاب اسلامی تزریق کند. https://cdn.icana.ir/d/019/57922.jpg انقلاب,اسلامی,مرجعی,بزرگ,و,تاریخی,از,حیث,فکری,و,آرمانی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ آیت الله احمد مبلغی در پیامی به مناسبت 22 بهمن خاطرنشان کرد: 22 بهمن مکتبی انقلابی – اخلاقی است که فوران و جریان ارزش های انسجام بخش در آن، توانایی اسلام برای پی افکندن وحدتی اجتماعی با رویکرد دوگانه "نه ظلم کن" و "نه ظلم بپذیر" را در همه عرصه ها به نمایش گذاشت.

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس اظهار داشت: امروز و هر روز وظیفه محوری و جدی همه در نهادی کردن و تعمیق بخشیدن به این وحدت و نفوذ دادن ارزش ها و اخلاق آن به سرتاسر کالبد جامعه و سیاست است.

آیت الله مبلغی در بخش دیگری از این پیام خاطرنشان کرد: 22 بهمن یک خاطره تاریخی صِرف برای انقلاب اسلامی نیست که وظیفه ما در قبال آن در تجلیل و بزرگداشتی خلاصه گردد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی مرجعی بزرگ و تاریخی از حیث فکری و آرمانی است تا به صورت مدام به ذخائر سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آن بازگردیم و بر پایه آن، شخصیت اجتماعی و انقلابی خود را تراز، و حرکت ها و سیاستگذاری هایمان را تعریف، و بقاء و پویایی کشورمان در آینده را تضمین و تعمیق نماییم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در یوم الله 22 بهمن، فرصتی مهم را فراروی همه فراهم آورده است تا ذهن و دل خود را به سوی تجدید و تعمیق توجه به آرمان های انقلاب اسلامی، تجدید عهد با رهبر کبیر انقلاب اسلامی، تجدید پیمان با رهبر معظم انقلاب اسلامی و تجدید عزم بر استمرار راه شهیدان انقلاب اسلامی هر چه بیشتر معطوف بسازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet