ایام محرم 1398
1396/11/21 11:58:37
سرویس سیاسی
میرزایی:

مسئولان در دهه فجر گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه کنند/ مقایسه شرایط امروز با 40 سال پیش قابل پذیرش نیست

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه مسئولان در دهه فجر گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه کنند و از کلی گویی پرهیز کنند، گفت: مقایسه شرایط امروز با ۴۰ سال پیش قابل پذیرش نیست.
مسئولان در دهه فجر گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه کنند/ مقایسه شرایط امروز با 40 سال پیش قابل پذیرش نیست عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه مسئولان در دهه فجر گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه کنند و از کلی گویی پرهیز کنند، گفت: مقایسه شرایط امروز با 40 سال پیش قابل پذیرش نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105863068235.jpg مسئولان,در,دهه,فجر,گزارش,عملکرد,خود,را,به,مردم,ارائه,کنند/,مقایسه,شرایط,امروز,با,40,سال,پیش,قابل,پذیرش,نیست Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ایام دهه فجر، اظهار داشت: در طول حدود 4 دهه ای که از عمر انقلاب اسلامی گذشته کارنامه‌ای برای ارائه به مردم داریم که این کارنامه نکات مثبت و منفی دارد؛ در برخی زمینه‌ها مانند ارائه خدمات زیربنایی در روستاها به مردم، نسبتا موفق بوده‌ایم و خدمات ارائه شده مانند آب، برق، گاز و بهداشت با گذشته قابل مقایسه نیست.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه اقتصادی به خصوص اشتغال دچار مشکل هستیم و از بحث سلامت اداری غفلت کرده‌ایم، بیان کرد: در حوزه فساد اداری نیز آسیب پذیر هستیم و بحث بحران بیکاری و فساد مالی می‌تواند بسیاری از دستاوردهای بعد از انقلاب را به حاشیه ببرد.

وی با اشاره به اینکه بایستی این شرایط را آسیب شناسی کنیم و برای رفع این مشکلات راهکار ارائه کنیم و سند نوشتن و تدوین سند مشکلی را حل نمی کند زیرا به طور مرتب از سندهای توسعه‌ای استفاده می کنیم ولی کارگشا نیست، افزود: باید از تجربه سایر کشورها استفاده کنیم و برنامه‌هایی تهیه شود که قابلیت اجرا داشته باشند و به کلیات و مفاهیم اکتفا نکیم.

میرزایی ادامه داد: کارگشا نبودن برنامه‌ها این موضوع باعث تشدید مشکلات و افزایش انتظارات می‌شود، همچنین شکاف بین مردم و دولت ایجاد می‌شود و کارهای زیادی را باید انجام دهیم.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مناسبت دهه پیروزی انقلاب اسلامی باید تبدیل به فرصتی برای گزارش دادن به مردم شود، گفقت: بحث‌های مقایسه ای را باید تمام کنیم و بهتر است ضعف‌ها را بیان کنیم زیرا بیان مشکلات می‌تواند کمک کند تا این شکاف‌‎ها در شرایط فعلی پُر شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقایسه امروز با 40 سال پیش دشواری‌هایی را ایجاد می‌کند و برای بخشی از مردم قابل پذیرش نیست و بهتر است اکنون به مناسبت دهه فجر مسئولان به مردم پاسخگو باشند و گزارش عملکرد یک ساله خود را ارائه کنند، گفت: از دهه فجر به عنوان فرصت ارائه کارنامه عملکرد مسئولان به مردم استفاده شود و بهتر است مشکلات موجود در مسیری که طی شده آسیب شناسی شود، در این صورت می توان به آینده خوشبین بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet