هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو تشریح کرد:

طرح جامع نظام انتخابات در چه شرایطی در صحن مجلس مطرح می شود/بررسی قانون جدید انتخابات به سال 96 نمی رسد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: اگر مطمئن شویم که از سوی دولت امیدی به ارائه لایحه جامع نظام انتخابات نیست، طرح کمیسیون شوراها به صحن می‌آید.
یکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت 10:28
طرح جامع نظام انتخابات در چه شرایطی در صحن مجلس مطرح می شود/بررسی قانون جدید انتخابات به سال 96 نمی رسد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: اگر مطمئن شویم که از سوی دولت امیدی به ارائه لایحه جامع نظام انتخابات نیست، طرح کمیسیون شوراها به صحن می‌آید. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101472078918.jpg طرح,جامع,نظام,انتخابات,در,چه,شرایطی,در,صحن,مجلس,مطرح,می,شود/بررسی,قانون,جدید,انتخابات,به,سال,96,نمی,رسد Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص لزوم تعیین تکلیف قانون جامع نظام انتخابات، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا اگر دولت لایحه جامع نظام انتخابات را ارائه نمی‌دهد، مجلس طرح خود را در زمینه قانون انتخابات ارائه کند.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحت نظر آقایان ابوترابی و محمودی شاه‌نشین کمیته ای در کمیسیون شوراها در این زمینه قانون انتخابات فعالیت دارد، بیان کرد: این کمیته به صورت جزئی اقدامات لازم را برای این طرح انجام داده است.

وی افزود: اگر مطمئن شویم که از سوی دولت امیدی به ارائه لایحه جامع نظام انتخابات نیست، طرح کمیسیون شوراها به صحن می‌آید و پس از همفکری با مرکز پژوهش‌ها می‌توان طرح پخته‌ای را به مجلس ارائه کرد.

میرزایی نیکو اداکه داد: با توجه بررسی بودجه سال 97 و بررسی طرح‌ها و لوایحی که فوریت دارد، قطعا بررسی طرح یا لایحه جامع نظام انتخابات به سال 96 نمی‌رسد.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال 97 انتخاباتی نداریم ولی با توجه به مسائل مربوط به احزاب و انتخابات باید این موضوع سریعا مورد بررسی قرار گیرد و تکلیف آن روشن شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط