ایام محرم 1398
1396/11/21 13:47:03
سرویس استان ها

پیام دعوت نماینده مبارکه درمجلس ازمردم برای حضور باشکوه درراهپیمایی یوم الله ٢٢بهمن

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر از آحاد مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت کرد.
پیام دعوت نماینده مبارکه درمجلس ازمردم برای حضور باشکوه درراهپیمایی یوم الله ٢٢بهمن نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر از آحاد مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103663131224.jpg پیام,دعوت,نماینده,مبارکه,درمجلس,ازمردم,برای,حضور,باشکوه,درراهپیمایی,یوم,الله,٢٢بهمن Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه، عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی، ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن ماه دعوت کرد، متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

بهمن، ماه فرود شب دژخیمان و فراز صبح بیداری و امید است؛ آن هنگام که ستاره صبح نوید آزادی و استقلال را به مردمان دیار خورشید داد و تلألؤ انوار روشنایی بخشش خونی تازه در رگ‌های سرزمین زمستانی ایران به جریان انداخت.

آری! صفحات تاریخ بهمن‌ماه ۱۳۵۷ هر یک آغشته به خون صدها انسان مؤمن و آزادی‌خواه، زنان و مردان، پیران و جوانانی است که جان در راه آزادی مام وطن نهادند و گلبانگ رهایی را با نفس‌های گرم و خونین خود سرودند.

امروز و در آستانه طلیعه چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، و در عطر جان‌افزای فاطمی(س) با دیگر با آرمان‌های پیر جماران، امام محبوب قلب‌ها، حضرت روح‌الله(س) و خلف صالح ایشان؛ رهبر معظم انقلاب عهدی تازه می‌بندیم و با همدلی و هم‌زبانی بار دیگر اتحاد و همبستگی ملی ایرانیان را به رخ جهانیان می‌کشانیم.

اینجانب حسب وظیفه ملی خود از همه آحاد ملت عزیز ایران دعوت به عمل می‌آورم تا با حضور حماسی در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر عظمت و شکوه ایران را در تاریخ حماسه سازی‌های خود ثبت کنند و برگی دیگر بر افتخارات میهن اسلامی بیفزایند.

زهراسعیدی مبارکه نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet