ایام محرم 1398
1396/11/22 15:20:18
سرویس سیاسی
جاسمی با اشاره به اظهارات عراقچی مطرح کرد:

آیا بعد از برجام انجام مذاکره در سایر حوزه‌ها ممکن است؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انجام مذاکراتی جدید با کشورهای غربی در حیطه اشخاص نیست و بعید است بعد از برجام مذاکره دیگری انجام شود.
آیا بعد از برجام انجام مذاکره در سایر حوزه‌ها ممکن است؟ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انجام مذاکراتی جدید با کشورهای غربی در حیطه اشخاص نیست و بعید است بعد از برجام مذاکره دیگری انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105967342727.jpg آیا,بعد,از,برجام,انجام,مذاکره,در,سایر,حوزه‌ها,ممکن,است؟ Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  در خصوص احتمال مذاکره مجدد در سایر حوزه‌ها، اظهار داشت: مذاکرات هسته‌ای و اجرای کامل تعهدات ایران نشان داد جمهوری اسلامی در موضوعات بین المللی حُسن نیت دارد و به هیچ وجه بهانه جویی‌های آمریکا واقعیت ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید توجه داشت که تا پیش از برجام برخی گمان می‌کردند آمریکا قابل اطمینان است ولی اکنون مشخص شده که ایالات متحده به تعهدات خود پایبند نیست.

وی با بیان اینکه غیر قابل اعتماد بودن آمریکا در تعهدات بین‌المللی پس از برجام روشن‌تر شده است، بیان کرد: اکنون با روی کار آمدن ترامپ بر همه کشورهای جهان به خصوص کشورهایی که پیمان‌های دو یا چند جانبه با ایالات متحده داشته‌اند عیان شده که آمریکا به تعهدات مکتوب خود نیز وفادار نمی‌ماند.

جاسمی با اشاره به تلاش غربی‌ها برای مذاکره با ایران در خصوص مسائل غیرهسته‌ای، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه پیرامون مسائل امنیتی و دفاعی خود با کسی مذاکره نمی‌کند و تلاش کشورها در این حوزه بی‌نتیجه خواهد ماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انجام مذاکرات هسته‌ای نیز تصمیم یک فرد نبود، گفت: در سطح کلان کشور تصمیم بر این شد که مذاکراتی در حوزه هسته‌ای انجام شود و در سایر حوزه‌ها نیز با تصمیم فردی مذاکره ای انجام نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet