آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رسول خضری:

بهای آب و برق در سال ٩٧ افزایش نمی یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: جلوگیری از افزایش بهای آب و برق تایید و بهای آن برای مدارس دولتی و به شرط رعایت الگوی مصرف، رایگان شد.
دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 05:14
بهای آب و برق در سال ٩٧ افزایش نمی یابد عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: جلوگیری از افزایش بهای آب و برق تایید و بهای آن برای مدارس دولتی و به شرط رعایت الگوی مصرف، رایگان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108980661423.jpg بهای,آب,و,برق,در,سال,٩٧,افزایش,نمی,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،برنامه بهارستان رادیو گفتگو با موضوع نظام بودجه ریزی در بودجه ٩٧ درآمدها و هزینه ها و با حضور رسول خضری عضو کمیسیون تلفیق و اجتماعی مجلس شورای اسلامی به روی آنتن رفت.

رسول خضری عضو کمیسیون تلفیق و اجتماعی مجلس در برنامه بهارستان رادیو گفتگو در این خصوص اظهار کرد: برابر یکی از تبصره های بودجه قرار بر این است تا بالغ بر ٥ هزار میلیارد ریال مجوز گازرسانی به مناطق مرزی را دریافت کنیم.

وی با اشاره به تبصره ٥ بودجه ٩٧ اظهار کرد: برابر این تبصره اسناد خزانه را تا سقف ٢٠ میلیارد تومان کاهش دهیم اما بیمه سلامت و محصولات کشاورزی را تقلیل ندادیم.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس اظهار کرد: مطابق با تبصره ٦ بودجه قرار براین است تا کارمندان دولتی و غیر دولتی که کمتر از ٢ میلیون و ٣٠٠ هزار تومان حقوق دریافت می کنند، از معافیت مالیاتی برخوردار شوند همچنین بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی نیز تا پایان آذر ٩٧ تمدید شد.

خضری با اشاره به مسئله مالیات بر ارزش افزوده در بودجه سال آتی بیان کرد: لایحه آن به دولت ارجاع داده شده چراکه بسیاری از ادارات استان ها از سازوکارهای برداشت دقیق و علمی برخوردار نیستند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: مسئله مالیات بر ارزش افزوده در قالب یک الی دو بند لایحه نمی گنجد و مفصل تر از این حرف هاست چرا که در غیر اینصورت در حق تولید کنندگان و اصناف، اجحاف می شود.

وی اظهار کرد: جلوگیری از افزایش بهای آب و برق تایید و بهای آن برای مدارس دولتی و به شرط رعایت الگوی مصرف، رایگان شد همچنین از افزایش قیمت حامل های انرژی جلوگیری به عمل آمد.

خضری در پایان گفت: حدود ٣ هزار و ٧٠٠ میلیارد تومان به حوزه سلامت بیماران خاص تخصیص دادیم و ٧ هزار میلیارد تومان به بخش هدفمندی یارانه ها اضافه کردیم و شرایطی را تعیین کردیم تا افراد تحت پوشش کمیته امداد، یارانه دریافت کنند./

پایان پیام

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000