ایام محرم 1398
1396/11/21 18:10:00
سرویس سیاسی
دهقانی فیروزآبادی:

سرنگونی جنگنده اف16 اسرائیلی توسط سوریه/نیروی هوایی اسرائیل حریف دمشق نیست

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سوریه توانسته در شرایط بحرانی نیز در حوزه دفاعی پیشرفت کند تا جایی که باعث شکست اسرائیل در عملیات نظامی شود.
سرنگونی جنگنده اف16 اسرائیلی توسط سوریه/نیروی هوایی اسرائیل حریف دمشق نیست نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سوریه توانسته در شرایط بحرانی نیز در حوزه دفاعی پیشرفت کند تا جایی که باعث شکست اسرائیل در عملیات نظامی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108226537844.jpg سرنگونی,جنگنده,اف16,اسرائیلی,توسط,سوریه/نیروی,هوایی,اسرائیل,حریف,دمشق,نیست Icana

کمال دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سرنگونی جنگنده اف 16 اسرائیلی پیام مهمی برای سران سفاک رژیم صهیونیستی دارد، گفت: قدرت دفاعی سوریه حتی در شرایط بحرانی پیشرفت کرده و توانسته است مقابل اسرائیل از خود دفاع کند که این پیام خطرناکی برای اسرائیل دارد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه آسمان سوریه امنیت ندارد، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی نمی تواند به راحتی با نیروی هوایی خود علیه سوریه تجاوز کند.

وی ادامه داد: اسرائیل بخش اعظمی از بلندی های جولان را درگیر کرده و تجاوز آشکار نسبت به کشورهای همسایه خود دارد اما در این میان نیز شورای امنیت اراده ای برای ممانعت از این تجاوزات نداشته و با سیاسی کاری ضعف جدی از خود نشان داده است.

دهقانی فیروزآبادی در ادامه اسرائیل را عامل ناامنی های سوریه دانست و اظهار داشت: بخش قابل توجهی از کمک هایی که به داعش شده از سوی رژیم صهیونیستی بوده که این اقدام را نیز برای تثبیت امنیت خود انجام داده اند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اتهام زنی اسرائیل به ایران مبنی بر عامل تنش زای منطقه خاطرنشان کرد: آنها در نهایت بعد از شکست با فرافکنی ایران را متهم می کنند و نام ایران از زبان آنها نمی افتد چرا که از نفوذ آن در منطقه هراس دارند در حالی که جمهوری اسلامی همواره به دنبال ایجاد ثبات در منطقه بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet