هدر موبایل
1396/11/23 04:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرزاده:

باید فرهنگ در قسمتی از ارزیابی دانشجویان لحاظ شود

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت اگر فرهنگ در قسمتی از ارزیابی دانشجویان لحاظ شود، به مرور دانشجویان متوجه خواهند شد که فرهنگ جز اولویت های اول دانشگاه است.
باید فرهنگ در قسمتی از ارزیابی دانشجویان لحاظ شود سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت اگر فرهنگ در قسمتی از ارزیابی دانشجویان لحاظ شود، به مرور دانشجویان متوجه خواهند شد که فرهنگ جز اولویت های اول دانشگاه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100045181174.jpg باید,فرهنگ,در,قسمتی,از,ارزیابی,دانشجویان,لحاظ,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،سیدحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با برنامه ی "فردای روشن" رادیو گفتگو درباره ی تحلیل فضای فرهنگی دانشگاه ها تصریح کرد: در مسئله ی فرهنگ باید یک طرح عملیاتی مشترک داشته باشیم. مشکلی که در حال حاضر در مسئله ی فرهنگ وجود دارد، ارائه ی سلیقه های شخصی افراد به جای فرهنگ است. این یک مشکل اساسی است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: فرهنگ یک اقیانوس وسیعی است که می توان از هر زاویه ای به آن نگاه کرد و نقطه نظراتی را مطرح کرد. قبل از دانشگاه اصل مشکل باید در آموزش و پرورش حل شود.

میرزاده ادامه داد: در دانشگاه ها بحث مدرک گرایی، نمره و مقاله به جای فرهنگ ارزش تلقی می شود. متاسفانه به جای آن که برگردیم و ببینیم که افراد در دانشگاه ها برای جامعه ی خود چه کرده اند به این گونه مسائل توجه داریم.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر فرهنگ در قسمتی از ارزیابی دانشجویان لحاظ شود، به مرور دانشجویان متوجه خواهند شد که فرهنگ جز اولویت های اول دانشگاه است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet