آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی مطرح کرد:

اروپا در اجرای برجام یکی به میخ می زند و یکی به نعل/ پیش بینی میزان مقاومت اروپا در قبال واشنگتن بر سر موضوعات ایران

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید در مجلس گفت: برای اروپا بسیار دشوار است که بتواند در مقابل سیاست های آمریکا ایستادگی کند و تحریم ها را اجرایی نکند.
یکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت 08:58
اروپا در اجرای برجام یکی به میخ می زند و یکی به نعل/ پیش بینی میزان مقاومت اروپا در قبال واشنگتن بر سر موضوعات ایران عضو فراکسیون امید در مجلس گفت: برای اروپا بسیار دشوار است که بتواند در مقابل سیاست های آمریکا ایستادگی کند و تحریم ها را اجرایی نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105863068235.jpg اروپا,در,اجرای,برجام,یکی,به,میخ,می,زند,و,یکی,به,نعل/,پیش,بینی,میزان,مقاومت,اروپا,در,قبال,واشنگتن,بر,سر,موضوعات,ایران Icana

جلال میرزایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص اظهارات مقامات اتحادیه اروپا مبنی بر عدم تعهد به تحریم های ایران در صورت خروج آمریکا از برجام گفت: طبق مصاحبه اخیر مقامات انگلیسی و فرانسوی؛ برجام یک توافق نامه خوب برای اتحادیه اروپا بشمار می رود اما اروپایی ها در بحث دفاعی و موشکی ایران، آمریکا را محق می دانند و تلاش دارند با مذاکرات بیشتر با ایران، علی رغم حفظ کامل توافق هسته ای،نگرانی بوجود آمده را حل و فصل کنند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی افزود: تحولات آینده در منطقه و اروپا می تواند بخش قابل توجهی از منافع مشترک میان اروپا و آمریکا و هم چنین اروپا با ایران را ترسیم کند.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای اروپا بسیار دشوار است که بتواند در مقابل سیاست های آمریکا ایستادگی کند و تحریم ها را اجرایی نکند.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: در روز های اخیر تهدید هایی که از جانب مقامات اروپایی به ایالات متحده مخابره میشود  که تنها حاوی پیام هشدار به آمریکا در جهت عقب نشینی از مواضع تند مقامات کاخ سفید در قبال برجام صورت می گیرد  و اروپا خواهان آن است برجام که به عنوان دستاوردی مهم برای آنها محسوب می شود، حفظ شود تا منافع کشور های اروپایی از ایجاد روابط سازنده با تهران و هم چنین  اروپا بتواند بازار های از دست رفته خود به نفع چین را دوباره بدست آورند.

میرزایی تأکید کرد: مواضع تند ترامپ در هفته های اخیر در قبال برجام و هم چنین متهم کردن ایران به داشتن سلاح های نامتعارف و خطرناک، باعث شد که اروپا ترس این را داشته باشد که مجدد از ایجاد تنش میان ایران و آمریکا متضرر شود و تمام تلاش هایی که بعد از برجام برای گسترش روابط در ایران انجام داده دوباره از بین برود.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بنابراین اروپا از تمامی ظرفیت های خود در جهت عقب راندن آمریکا و ترامپ از مواضع تند خود علیه ایران استفاده خواهد کرد تا بتواند منافعی که در ایران و منطقه خاورمیانه برای آنها وجود دارد، بیشترین بهره برداری ممکن را ببرد./

پایان خبر

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط