هفته دفاع مقدس
1396/11/21 15:54:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی‌زاده‌هاشمی:

قدرتی بالاتر از همبستگی مردم در مسیر حفظ انقلاب نیست/ دشمن فکر تسلط بر ایران را به گور می برد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ قدرتی بالاتر از اتحاد و همبستگی مردم در حفظ و زنده‌ نگه داشتن ارزش‌های انقلاب نیست.
قدرتی بالاتر از همبستگی مردم در مسیر حفظ انقلاب نیست/ دشمن فکر تسلط بر ایران را به گور می برد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ قدرتی بالاتر از اتحاد و همبستگی مردم در حفظ و زنده‌ نگه داشتن ارزش‌های انقلاب نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102151444761.jpg قدرتی,بالاتر,از,همبستگی,مردم,در,مسیر,حفظ,انقلاب,نیست/,دشمن,فکر,تسلط,بر,ایران,را,به,گور,می,برد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌ هاشمی عضو هیات رئیسه و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و متحدانش در طول سال با انواع تهدیدات و تحریم‌ها علیه ایران، کینه خودشان نسبت به نظام و انقلاب اسلامی ما را علنی کرده‌اند، اظهار داشت: حضور مردم در روز 22 بهمن تمام توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی را بر هم می‌زند؛ چراکه غربی‌ها به حضور گسترده مردم در این روز به نشانِ حمایت از ولایت فقیه و دولت واقف هستند.

این نماینده خانه ملت با اشاره به اینکه وحدت میان مردم کابوس دشمنان ایران است، افزود: هیچ قدرتی بالاتر از اتحاد و همبستگی مردم در حفظ و زنده‌ نگه داشتن ارزش‌های انقلاب نیست، به همین دلیل تمام تلاش آمریکا تضعیف روحیه انقلابی مردم و به‌ویژه جوانان کشورمان است.

قاضی‌زاده هاشمی برجسته‌کردن مشکلات اقتصادی کشور را ابزاری در دست دشمنان برای ایجاد روحیه یاس و ناامیدی در جامعه نسبت به اصل نظام و انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: بازگو شدن نیاز و خواسته‌های مردم از زبان آمریکایی‌ها و مطرح کردن عدم رسیدگی مسئولان، سبک جدیدی برای نفوذ و ایجاد شکاف میان مردم و دولت است. از آغازین روزهای تشکیل جمهوری اسلامی، دشمن برای ایجاد انحراف در مسیر انقلاب تلاش کرده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز بصیرت و شناخت فتنه‌های دشمنان از مهم‌ترین اقدامات مردم و مسئولان است، تصریح کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی با دستگاه‌های مختلف تبلیغاتی در حال ناتوان نشان دادن کشور و بی‌انگیزه کردن مردم در مسیر حفاظت از دستاوردهای انقلاب هستند، اما حضور مردم در روز 22 بهمن طبق روال سال‌های گذشته دشمنان را به عقب‌نشینی از هرگونه گستاخی وا می‌دارد.

به گزارش دفاع پرس، وی اقدامات ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا را نشان از دشمنی‌های تمام‌نشدنی این کشور علیه جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: بزرگترین هدفی که ترامپ در منطقه دنبال می‌کند، نفوذ و ایجاد ناامنی در داخل ایران است، اما قدرت نظامی و همراه بودن مردم با جمهوری اسلامی باعث خواهد شد که دشمنان فکر تسط به ایران را به گور ببرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet