هفته دفاع مقدس
1396/11/21 16:31:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
راستاد مطرح کرد:

نهایی شدن گزارش جمع بندی سانحه سانچی حداکثر یک تا 2 ماه آینده

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: حداکثر یک تا دو ماه آینده شاهد ارائه گزارش جمع بندی و علل و عوامل بروز سانحه نفتکش سانچی خواهیم بود.
نهایی شدن گزارش جمع بندی سانحه سانچی حداکثر یک تا 2 ماه آینده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: حداکثر یک تا دو ماه آینده شاهد ارائه گزارش جمع بندی و علل و عوامل بروز سانحه نفتکش سانچی خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106264594093.jpg نهایی,شدن,گزارش,جمع,بندی,سانحه,سانچی,حداکثر,یک,تا,2,ماه,آینده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد راستاد در خصوص آخرین وضعیت پیگیری جعبه سیاه نفتکش سانچی، عنوان کرد: مراحل بررسی این سانحه توسط کشورهای ذی نفع چین، هنک کنگ، پاناما، بنگلادش و جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور با بیان اینکه کارشناسان رسیدگی به سوانح در مقطعی در چین حضور داشتند که منجر به گشایش رسمی جعبه ثبت اطلاعات سفر( VDR ) سانچی شد، اضافه کرد: مصاحبه با کارکنان و بازدید از کشتی چینی انجام شد و تمامی اطلاعات و مستنداتی که برای بررسی این سانحه نیاز است توسط کارشناسان، طبق تفاهم نامه ای که ما بین کشورهای ذی نفع به امضا رسیده است، در حال بررسی است.

وی گفت: گزارش نهایی مربوطه به سانحه جمع بندی و اعلام می شود.

راستاد افزود: یکی از رویکرد های سازمان بنادر و دریانوردی، این است که بنادر تنها برای تخلیه و بارگیری نباشند بلکه فعالیت های ارزش افزوده و مراکز توزیع لجستیک پیرامون بنادر شکل بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از پایانه هایی که امروز به بهره برداری رسید پایانه لجستیک کالا و کانتینر در بندر شهید رجایی بود تا فعالیت هایی در راستای تثبیت جایگاه بندر شهید رجایی به عنوان حلقه ای از زنجیره جهانی لجستیک رقم بخورد. در راستای همین موضوع در اراضی پشتیبانی بندر شهید رجایی رویکردمان صرفأ ارتقای نسل بندرشهید رجایی است تا بتواند حلقه‌ای از تأمین و کمک به ایحاد ارزش افزوده و رونق اقتصادی بیشتر کشور باشد.

به گزارش ایسنا؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور ادامه داد: با بهره برداری از این ۱۹ طرح سرمایه گذاری، فنی و عمرانی بنادر و دریانوردی هرمزگان در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، برای جمعیتی بالغ بر ۶۵۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شد که این اقدام مهم، نشانگر برداشتن گام هایی بلند و موثر از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و جامه عمل پوشاندن به شعارهای دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصاد در پایانه، توسعه زیرساخت های دریایی و بندری کشور و رونق معیشت ساحل نشینان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet