هدر موبایل
1396/11/21 16:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار مقیمی:

عزم پلیس برای مبارزه با پولشویی/ پرونده‌های بزرگی در حال پیگیری است

رییس پلیس آگاهی ناجا از عزم پلیس آگاهی و پلیس مبارزه با مواد مخدر در برخورد با «پولشویی» خبر داد و گفت: در حال حاضر پرونده‌های بزرگی در این بخش در حال پیگیری است.
عزم پلیس برای مبارزه با پولشویی/ پرونده‌های بزرگی در حال پیگیری است رییس پلیس آگاهی ناجا از عزم پلیس آگاهی و پلیس مبارزه با مواد مخدر در برخورد با «پولشویی» خبر داد و گفت: در حال حاضر پرونده‌های بزرگی در این بخش در حال پیگیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107899348355.jpg عزم,پلیس,برای,مبارزه,با,پولشویی/,پرونده‌های,بزرگی,در,حال,پیگیری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار محمدرضا مقیمی رییس پلیس آگاهی ناجا اظهار داشت: در حوزه قاچاق مواد مخدر و سرقت‌هایی که انجام می‌شود موارد زیادی به صورت مشترک توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس آگاهی پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: بیشترین اشتراکات کاری پلیس آگاهی و پلیس مبارزه با مواد مخدر در حوزه سرقت،‌ قاچاق مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز است. مامورین این دو پلیس تخصصی آموزش‌های ابتدایی را با یکدیگر فرا می‌گیرند و در این دو یگان نیروها به راحتی جابجا می‌شوند و همکارهای مناسبی ردر حوزه های مختلف بین این دو پلیس تخصصی وجود دارد.

به گزارش دفاع پرس؛ سردار مقیمی در خصوص همکاری این دو پلیس تخصصی در مبارزه با پرونده‌های پولشویی گفت: قاچاقچیان مواد مخدر برای اینکه بتوانند از وجوه حاصل شده از ترانزیت و پخش مواد مخدر استفاده کنند حتما باید پولشویی داشته باشند؛ پولشویی جزئی از جرایم است که یک قاچاقچی مواد مخدر مرتکب آن می‌شود. خوشبختانه در سال‌های اخیر با تعاملی که بین این دو پلیس ایجاد شده پرونده‌های بزرگ پولشویی به سر انجام رسیده و در حال حاضر پرونده‌های بزرگی در این بخش در حال پیگیری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet