ایام محرم 1398
1396/11/21 16:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی‌دلیگانی تاکید کرد:

پیشرفت کشور در گرو شفاف بودن مسئولان با مردم/ لزوم ارائه گزارش عملکرد مسئولان به مردم در دهه فجر

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس پیشرفت کشور را در گرو شفاف بودن مسئولان با مردم عنوان کرد و گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای ارائه کارنامه عملکرد مسئولان به مردم است، تا با این کار مشکلات ریشه‌یابی و در مسیر کاهش آن‌ها اقدام جدی شود.
پیشرفت کشور در گرو شفاف بودن مسئولان با مردم/ لزوم ارائه گزارش عملکرد مسئولان به مردم در دهه فجر نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس پیشرفت کشور را در گرو شفاف بودن مسئولان با مردم عنوان کرد و گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای ارائه کارنامه عملکرد مسئولان به مردم است، تا با این کار مشکلات ریشه‌یابی و در مسیر کاهش آن‌ها اقدام جدی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg پیشرفت,کشور,در,گرو,شفاف,بودن,مسئولان,با,مردم/,لزوم,ارائه,گزارش,عملکرد,مسئولان,به,مردم,در,دهه,فجر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیروزی انقلاب، اسلام را در کشور احیا کرد، اظهار داشت: عمده اقدامات رژیم پهلوی در مسیر تضعیف ایمان، اعتقاد و روحیات معنوی مردم بود. آن‌ها با عدم توجه به مباحث فرهنگی کشور و تقلید از سبک زندگی کشورهای اروپایی، دینِ ملت را هدف گرفته بودند؛ لذا اولین پیام انقلاب برای مردم، احیای دین بود.

این نماینده خانه ملت با اشاره به اینکه در طول عمر انقلاب اسلامی اقدامات گسترده‌ای از سوی مسئولان در جهت سازندگی و آبادانی کشور صورت گرفته است، افزود: تشکیل نهادهای انقلابی مانند جهاد سازندگی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن، بسیج و سایر سازمان‌های مردمی اقدامی مهم در توسعه بخش روستایی کشور است. این در حالی است که قبل از دوران پهلوی بسیاری از روستاها امکانات بسیار محدودی برای زندگی داشتند.

وی ادامه داد: آثار و برکات انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌های کشور به روشنی قابل رویت است، اما به دلیل ناکارآمدی برخی مدیران داخلی و همچنین تحریم‌هایی که از سوی آمریکایی‌ها متحمل شدیم، در زمینه اقتصادی به خصوص اشتغال دچار مشکل هستیم. غفلت از حل و فصل کردن مشکلات مردم می‌تواند بسیاری از دستاوردهای انقلاب را به حاشیه ببرد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد مسئولان به ملت است، تصریح کرد: با این کار مشکلات ریشه‌یابی و در مسیر کاهش آن‌ها اقدام جدی می‌شود.

به گزارش دفاع پرس؛ حاجی‌دلیگانی پیگیری در جهت تحقق خواسته‌های معمول مردم را از وظایف اصلی مسئولان عنوان کرد و گفت: ما به‌عنوان خادمین مردم در مجلس، وظیفه سنگینی در قبال ملت به‌عهده داریم و به همین دلیل بودجه سال 97 را در مسیر کاهش مشکلات مردم تنظیم کرده و به تصویب رساندیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet