هفته دفاع مقدس
1396/11/21 17:19:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_

بیش از 2 و نیم میلیون نفر امروز سود سهام عدالت می گیرند

امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه دور دیگری از پرداخت سود سهام عدالت آغاز شده که با این حساب ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از مددجویانی که سابقا تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی قرار داشتند، اما به دلایلی از پوشش آن نهاد بیرون آمدند سود سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت می‌کنند.
بیش از 2 و نیم میلیون نفر امروز سود سهام عدالت می گیرند امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه دور دیگری از پرداخت سود سهام عدالت آغاز شده که با این حساب ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از مددجویانی که سابقا تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی قرار داشتند، اما به دلایلی از پوشش آن نهاد بیرون آمدند سود سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/44770.jpg بیش,از,2,و,نیم,میلیون,نفر,امروز,سود,سهام,عدالت,می,گیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ در ۱۱ بهمن ماه، سیدعلی اشرف عبداله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که ۱۶ گروه از مشمولان سهام عدالت در ۱۲ بهمن ماه (یعنی فردای آن روز) تمام سود سهام عدالت،  مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ را دریافت خواهند کرد.

وی همچنین از مشمولان سهام عدالت که تا آن زمان شماره شِبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت نکرده‌اند خواست تا برای واریز گرفتن سود سهام عدالت خود شماره شبای بانکی شان را اعلام کنند چرا که سازمان خصوصی سازی تنها از این طریق می تواند این مبالغ را به مشمولان بپردازد.

اما در عین حال قرار شد سود سهام ۴ گروه تا پایان اسفند ماه سال جاری پرداخت شود. کارمندان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری لشگری و تامین اجتماعی، کارگران فصلی ساختمان، روستاییان و عشایر که از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی نیستند، افرادی که قبلا تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی بودند، ولی الان وضع مالی‌شان بهتر شده و دیگر مددجو نیستند، چهار گروهی هستند که سود سهام عدالت نگرفتند.

پوری حسینی در آن روز تاکید کرد که اگر شرکت های سرمایه پذیر زودتر سود تخصیصی سال مالی ۱۳۹۵ را به سازمان خصوصی سازی بپردازند این سازمان آن مبالغ را بدون فوت وقت به حساب دیگر مشمولان واریز می کند.

بنا بر همین اعلام امروز -شنبه- دور دیگری از پرداخت سود سهام عدالت آغاز شده است. سازمان خصوصی سازی در این مورد گفته به حساب ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار  نفر از مشمولان سهام عدالت امروز سود سهام عدالت واریز می شود که ارزش مجموع آن ۱۲۰ میلیارد تومان است.

سید جعفر سبحانی در این مورد اظهار کرد: افرادی که سابقا تحت پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی  بودند اما به دلایلی از پوشش آن نهاد خارج شدند، امروز سود سهام عدالت خود را دریافت می کنند. این گروه یکی از چهار گروهی هستند که مبالغی از سود سهام عدالتشان هنوز پرداخت نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet