هدر موبایل
1396/11/23 01:42:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی شاهرودی:

۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی درکشور درنظر گرفته شد

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال ۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی در نظر گرفته شد، گفت: با توجه به پتانسیل‌های بسیار زیاد میامی، باید شرایط جهش در این شهرستان ایجاد شود.
۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی درکشور درنظر گرفته شد نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال ۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی در نظر گرفته شد، گفت: با توجه به پتانسیل‌های بسیار زیاد میامی، باید شرایط جهش در این شهرستان ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708101760603135.jpg ۱۲,هزار,میلیارد,تومان,برای,توسعه,اشتغال,روستایی,درکشور,درنظر,گرفته,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛سیدحسن حسینی‌شاهرودی در آیین افتتاح هم‌زمان طرح‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان میامی که با حضور استاندار سمنان در حال برگزاری است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی برخاسته از مردم است و مردم و ولایت دو شاخصه مهم انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شوند.‌

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا مردم را در کنار ولایت نگه داریم و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم، اضافه کرد: ظرف مدت پنج سال گذشته ما شاهد افزایش تنها دو نفر در جمعیت شهرستان میامی هستیم؛ چه شده است که شاهد هیچ افزایش جدی در این زمینه نیستیم؟

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی تأکید کرد: کمترین رشد جمعیت طی ۴۰ سال گذشته در شهرستان میامی اتفاق افتاده است؛ زمانی روستای فرومد ۱۰ هزار نفر جمعیت داشت که اکنون متأسفانه فقط ۲ هزار نفر جمعیت دارد.

حسینی‌شاهرودی افزود: با توجه به پتانسیل‌های بسیار زیاد شهرستان میامی باید شرایط جهش در این شهرستان ایجاد شود و در صورت برنامه‌ریزی مناسب می‌توانیم بهترین مدل توسعه روستایی را در میامی شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه مشکل ما در این است که نتوانسته‌ایم اشتغال روستایی مناسب را در شهرستان میامی ایجاد کنیم، اضافه کرد: امسال ۱۲ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است و برای سال آینده ۷۴ هزار میلیارد تومان دیده شده بود که با توجه به تغییرات جدید در پرداخت یارانه‌ها این عدد قدری تغییر خواهد کرد و کاهش خواهد یافت.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: محمدآباد میامی یکی از روستاهای کارآفرین استان سمنان است که می‌تواند نقش الگویی بسیار مناسبی برای استان باشد؛ اما متأسفانه هیچ حمایتی از آنها نکرده‌ایم؛ دستگاه‌های مسؤول باید حلقه‌های اقتصادی کشور را به هم متصل کنند./

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet