خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/11/23 06:16:00
سرویس استان ها

افتتاح و کلنگ‌زنی 157 پروژه‌ دهه فجر در شاهرود/با تصویب مرزهوایی شاهرود به توسعه متوازن نزدیک‌تر می‌شویم

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب مرز هوایی شاهرود و حمایت بسیار خوب استاندار به توسعه متوازن در استان و شهرستان نزدیک‌تر می‌شویم.
افتتاح و کلنگ‌زنی 157 پروژه‌ دهه فجر در شاهرود/با تصویب مرزهوایی شاهرود به توسعه متوازن نزدیک‌تر می‌شویم نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب مرز هوایی شاهرود و حمایت بسیار خوب استاندار به توسعه متوازن در استان و شهرستان نزدیک‌تر می‌شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104360689416.jpg افتتاح,و,کلنگ‌زنی,157,پروژه‌,دهه,فجر,در,شاهرود/با,تصویب,مرزهوایی,شاهرود,به,توسعه,متوازن,نزدیک‌تر,می‌شویم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسنحسینی شاهرودی در آیین افتتاح 133 پروژه‌ دهه فجر شهرستان شاهرود اظهار کرد: اگر می خواهیم در کشور، استان و شهرستان شاهد توسعه و پیشرفت باشیم باید مردم را باور داشته و از آنان بخواهیم که یاریگر مسوولان باشد.

وی از استان سمنان و شاهرود به عنوان استان و شهرستانی با ظرفیت های متنوع نام برد و افزود: استان و کشور مستعدی داریم. ضمن اینکه استان ما از کویر گرفته تا جنگل، سرشار از ظرفیت های مختلف است.

نماینده مردم شاهرود و میامی با اشاره به توانمندی های موجود در شرق استان خواستار توجه بیشتر به این منطقه شد و اضافه کرد: ما می توانیم توسعه متوازن را در سراسر استان شکل دهیم.

حسینی شاهرودی احداث منطقه ویژه اقتصادی در شاهرود را ضروری خواند و گفت: مردم خواستار ایجاد منطقه ویژه اقتصادی هستند و به دنبال طرح این موضوع خوشبختانه ظرف ۴۸ ساعت پروپوزال اولیه آن نگارش و در کمتر از یک هفته به مسئولان عالی مجلس شورای اسلامی تحویل شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پشتوانه دانشگاه شاهرود را خود مردم این شهرستان دانست و اظهار کرد: مردم شاهرود در پیشرفت و ادامه مسیر دانشگاه شاهرود نقش اساسی و موثری داشتند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet