ایام محرم 1398
1396/11/21 17:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ربیعی:

۲۲ بهمن زیباترین کنش اجتماعی بر مبنای اخلاق و ارزش های انسانی و اسلامی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی از اقشار مختلف جهت حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
۲۲ بهمن زیباترین کنش اجتماعی بر مبنای اخلاق و ارزش های انسانی و اسلامی است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی از اقشار مختلف جهت حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107811737403.jpg ۲۲,بهمن,زیباترین,کنش,اجتماعی,بر,مبنای,اخلاق,و,ارزش,های,انسانی,و,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی از اقشار مختلف جهت حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرح ذیل است: 

۲۲ بهمن برای ما خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  قاموس بلندی است از آنچه که آرزوی دیرین یک ملت در مبارزه با استبداد، حق سخن گفتن و در بهره مندی از فرصت های برابر است .

۲۲ بهمن سرآغاز پی افکندن جامعه ای است که درآن نابرابریها و خانواده سالاری رخ  برمی بندد و اراده ملت تعیین کننده و تضمین گر همه ارکان حاکمیت می شود.

در ۲۲ بهمن به یاد می آوریم آنچه امام راحل مان برایمان به ارمغان آورد. آری! به یاد می آوریم آن انقلاب بزرگی را که رژیم پوشالی پهلوی هیچ راهی جز فروپاشی نداشت. اینگونه است که ۲۲ بهمن، میلاد ملتی شد که زیباترین کنش اجتماعی دوران را بر مبنای اخلاق  و ارزش های انسانی و اسلامی خلق کرد .

اینجانب به عنوان فرزند کوچک ملت از همه اقشار گرانقدر میهنم بویژه کارگران، کارفرمایان،بازنشستگان عزیز و خانواده معزز بهزیستی دعوت می کنم با حضور پرصلابت و پر شور و شوق خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با خواسته های مقدس آزادی خواهانه و استقلال طلبانه خود که از  بهمن ۵۷ تبلور عینی یافته است و برای بازتاب تلالو مشعشع آن در سالگرد این روز خدایی، تجدید میثاق کنند ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet