هدر موبایل
1396/11/22 11:29:51
سرویس فرهنگی
سیاوشی شاه‌عنایتی:

فیلم "مصادره" در پی باز کردن مسیری برای تفکر از کانال کمدی است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فیلم سینمایی "مصادره" به احتمال قوی می‌تواند در زمان اکران عمومی گیشه پرفروشی را تجربه کند، گفت: "مصادره" از آن دست فیلم‌ها است که هم می‌خنداند، هم ناراحت می‌کند اما در نهایت راهی را برای تفکر مخاطب باز می‌کند.
فیلم "مصادره" در پی باز کردن مسیری برای تفکر از کانال کمدی است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فیلم سینمایی "مصادره" به احتمال قوی می‌تواند در زمان اکران عمومی گیشه پرفروشی را تجربه کند، گفت: "مصادره" از آن دست فیلم‌ها است که هم می‌خنداند، هم ناراحت می‌کند اما در نهایت راهی را برای تفکر مخاطب باز می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802101863344427.jpg فیلم,"مصادره",در,پی,باز,کردن,مسیری,برای,تفکر,از,کانال,کمدی,است Icana

طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص فیلم سینمایی "مصادره" به کارگردانی مهران احمدی که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به تماشا نشسته است، گفت: این کمدی که سر از تاریخ معاصر در آورده است به احتمال قوی می‌تواند در زمان اکران گیشه را به خود اختصاص داده و فروش خوبی را تجربه کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اثر با بهره‌گیری از هنرمندی چهره‌های مردم پسندی همچون رضا عطاران و هومن سیدی ذائقه عامه مردم را نشانه رفته است چراکه فارغ از دغدغه‌ها مخاطب را می‌خنداند و دقایقی شاد می‌کند.

وی ساخت فیلم‌هایی از این دست که مردم را به سینما می‌کشاند را ضروری دانست و افزود: اگرچه فیلم "مصادره" را برای خانواده‌ها و کودک و نوجوانان مضر نمی‌دانم اما به طور کلی سطح بندی سنی فیلم‌ها در سینمای ایران به ندرت اتفاق می‌افتد؛ اما اگر به این مهم توجه شود بسیاری از فیلم‌ها علاوه بر نمایش، مخاطب خاص خود را پیدا خواهند کرد.  

سیاوشی شاه‌عنایتی با بیان اینکه بازی بازیگران، کارگردانی و طراحی صحنه "مصادره" این قابل ملاحظه است، اضافه کرد: این فیلم سرگرم‌کننده با فیلم‌نامه‌ای بسیار جذاب، به اندازه خودش پیام دارد به همین دلیل نباید همه فیلم‌ها را با یک متر سنجید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: "مصادره" از آن دست فیلم‌ها است که هم می‌خنداند، هم ناراحت می‌کند و در پسِ این شادی و اندوه توأمان، مجرایی برای تفکر و تعمق در فیلم و موقعیت اجتماعی‌اش برای تماشاگر خود باز می‌کنند./

پایان پیام

مصاحبه از: مریم احمدی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet