هدر موبایل
1396/11/22 12:54:00
سرویس سیاسی
/خروش ملت؛ اقتدار و عزت/

اکبری: یاوه‌گویی‌ها دشمنان ایران اسلامی نزد مردم جایگاهی ندارد/ نقد وگلایه‌ به برخی سوء مدیریت‌ها حق مردم است

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مردم با حضور یکپارچه، متحد و منسجم خواستند اثبات کند یاوه‌گویی‌ها دشمنان ایران اسلامی برای آنان جایگاهی ندارد.
اکبری: یاوه‌گویی‌ها دشمنان ایران اسلامی نزد مردم جایگاهی ندارد/ نقد وگلایه‌ به برخی سوء مدیریت‌ها حق مردم است رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مردم با حضور یکپارچه، متحد و منسجم خواستند اثبات کند یاوه‌گویی‌ها دشمنان ایران اسلامی برای آنان جایگاهی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106525746468.jpg اکبری:,یاوه‌گویی‌ها,دشمنان,ایران,اسلامی,نزد,مردم,جایگاهی,ندارد/,نقد,وگلایه‌,به,برخی,سوء,مدیریت‌ها,حق,مردم,است Icana

علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص پیام حضور پر شور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: این توفیق را داشتم تا امروز در میان مردم بجنورد در مرکز استان خراسان شمالی نظاره‌گر حضور پرشور جمعیت حاضر در راهپیمایی 22 بهمن باشم.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه این حضور پیام و معنای مشخصی داشت و محکم‌تر، قوی‌تر و پررنگ‎‌تر از گذشته بود، گفت: می‌توان اینگونه برداشت کرد که مردم با حضور یکپارچه، متحد و منسجم خواستند تا اثبات کند یاوه‌گویی‌ها دشمنان ایران اسلامی برای آنان جایگاهی ندارد.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم وگرمه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور مردم نشان داد که اتحاد و انسجام و بیعت با رهبری کماکان برقرار است، ادامه داد: مردم از شروع این نهضت تا کنون ذره‌ای عقب ننشسته‌اند و نارضایتی‌های اقتصادی مردم تاثیری در حضور مردم نداشته است.

این نماینده مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه اگر نقدی و گلایه‌ای به سوء مدیریتی در بخشی از دولت وجود داشته باشد حق مردم است، خاطرنشان کرد: جنس آن اعتراضات با این حضور پرشور مردم در راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم متفاوت است، اعتراضات مردم به‌جهت تنگناها و کاستی‌های معیشتی و اقتصادی بود و با اصل نظام، انقلاب و نهضت هیچ ارتباط موضوعی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet