هدر موبایل
1388/05/21 14:48:00
سرویس صحن

نماینده شیراز:نمی توان جامعه را با انتخاب افراد غیرتخصصی قانع کرد

** "جعفر قادری" روز چهارشنبه در نطق میان دستور جلسه علنی مجلس شورای اسلامی افزود: با گذشت ۳۰ سال از پیرزوی انقلاب اسلامی نمی توان جامعه را با انتخاب افراد غیرتخصصی قانع کرد.

قبه گزارش خانه ملت،نماینده شیراز اظهار داشت: پختگی و تجربه لازمه کار وزیر است. فردی که در جریانات آب دیده نباشد نمی تواند در مورد مسایل مهم و اساسی کشور تصمیم گیری نماید.

وی افزود: باید تک تک وزرا پاسخگوی مجلس باشند در کشوری که مسئولیت به عهده حزب نیست مجلس باید پاسخگوی رای اعتماد خود باشد.

نماینده شیراز تاکید کرد: اینکه انتظار داشته باشیم مجلس در رای اعتماد به صورت غیر کارشناسی عمل نموده و بعدا حساسیت به خرج دهد، امری منطقی نیست.

قادری خاطر نشان ساخت: انتظار بر این است که رییس جمهوری از تجربیات چهار سال گذشته استفاده کند و وزرایی که ستون فقرات دولت نهم را شکل داده اند بایستی مجددا مورد استفاده قرار گیرند.

وی خاطر نشان کرد: وزرای که حرفی برای گفتن نداشته و مردم و مجلس را به چالش کشیدند هر چند که مردمی و متعهد و هماهنگ با دولت باشند، نباید مورد استفاده قرار بگیرند.

این نماینده گفت: دولت در چهار سال آینده باید کارنامه قابل قبولی از خود ارایه کند، افتادن در دام چالش های ایجاد شده چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی فرصت های کاری زیادی را از دولت سلب می کند.

نماینده شیراز اضافه کرد: گذشته از اینکه مردم از درگیری و چالش خسته شدند و این چالش ها هزینه تولید را در کشور به شدت افزایش داده و قدرت رقابت تولیدات داخلی را به شدت از بین می برد، افزایش ریسک فرصت های سرمایه گذاری نیز از کشور سلب خواهد شد.

قادری با اشاره به اینکه در شرایطی که همه بنگاه های سخن پراکنی و سرویس های جاسوسی دشمن دنبال مسئله سازی بوده و به دروغ کشور را متهم به شکنجه و تجاوز به شهروندان می نمایند، از همه افراد و جریانات سیاسی خواست آتش بیار معرکه نشده و با دشمن همراه نشوند و دقت کنند تا با اتهام های خود باعث رنجش مردم نشوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet