هدر موبایل
1396/11/25 11:45:00
سرویس اقتصادی
کوچکی نژاد مطرح کرد:

دولت سازمان هدفمندسازی یارانه ها را به سازمانی واسطه ای تبدیل کرده است/گزارش تفحص از سازمان هدفمندی خرداد 97 نهایی می شود

رییس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها، گفت: تخلفات زیادی در هدفمندی یارانه ها صورت گرفته و دولت سازمان هدفمندسازی را به سازمانی واسطه ای تبدیل کرده که پاسخگو نیست.
دولت سازمان هدفمندسازی یارانه ها را به سازمانی واسطه ای تبدیل کرده است/گزارش تفحص از سازمان هدفمندی خرداد 97 نهایی می شود رییس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها، گفت: تخلفات زیادی در هدفمندی یارانه ها صورت گرفته و دولت سازمان هدفمندسازی را به سازمانی واسطه ای تبدیل کرده که پاسخگو نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201801104211988619.jpg دولت,سازمان,هدفمندسازی,یارانه,ها,را,به,سازمانی,واسطه,ای,تبدیل,کرده,است/گزارش,تفحص,از,سازمان,هدفمندی,خرداد,97,نهایی,می,شود Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین جزییات جلسات هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها، گفت: برای تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها با تمامی دستگاه ها شامل دستگاه هایی که منابع می دهند و دستگاه هایی که هزینه ای هستند، جلسه گذاشته ایم و در این راستا حدود 9 وزارتخانه هزینه ای و 2 وزارتخانه نفت و نیرو درآمدی هستند که درآمدها را به سازمان هدفمندی یارانه ها می دهند.

رییس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها، با بیان اینکه اشکالات زیادی در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها وجود دارد، افزود: تخلفات قانون زیادی در هدفمندی یارانه ها صورت گرفته و از سوی دیگر اشکالات داخلی در نوع هزینه کردها وجود دارد.

تخلفاتی در روند اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از سال 89 تاکنون رخ داده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها در حال تکمیل اطلاعات خود از دستگاه های مختلف است، اما اینکه تخلفات در چه سطحی است از آنجا که جمع بندی کامل نشده فعلا اعلام نمی شود.

وی با بیان اینکه تخلفاتی در روند اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از سال 89 تاکنون رخ داده است، یادآور شد: سازمان هدفمندسازی یارانه ها باید سازمانی فعال باشد، اما دولت این سازمان را به عنوان سازمان واسطه ای که هیچ گونه نظری روی درآمدها و هزینه ها نمی تواند ارائه دهد تبدیل کرده و در واقع سازمان هدفمندسازی یارانه ها سازمانی پویا در زمینه وصول و هزینه نبوده و به همین دلیل پاسخگو نیست.

تقریبا دو ماه دیگر از زمان هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها باقی مانده است

کوچکی نژاد افزود: سازمان هدفمندسازی یارانه ها می گوید که پولی به من داده می شود و گفته می شود که این مقدار پول به فلان دستگاه پرداخت شود.

رییس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها، با اشاره به اینکه تقریبا دو ماه دیگر از زمان هیئت متبوعش برای این تحقیق و تفحص باقی مانده است، تصریح کرد: گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها تا خرداد ماه سال 97 نهایی می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet