خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1396/11/25 08:16:04
سرویس فرهنگی
مازنی:

جشنواره فجر امسال نمره قابل قبول می‌گیرد/ برای صف‌های طویل سینماهای مردمی تدبیر شود

رئیس کمیته فرهنگی، هنری و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس صف‌های طویل سینماهای مردمی را بیانگر استقبال بالای مخاطبان برشمرد و گفت: ضرورت دارد که برای این صف‌های طویل تدبیری اندیشیده شود.
جشنواره فجر امسال نمره قابل قبول می‌گیرد/ برای صف‌های طویل سینماهای مردمی تدبیر شود رئیس کمیته فرهنگی، هنری و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس صف‌های طویل سینماهای مردمی را بیانگر استقبال بالای مخاطبان برشمرد و گفت: ضرورت دارد که برای این صف‌های طویل تدبیری اندیشیده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802109140637542.jpg جشنواره,فجر,امسال,نمره,قابل,قبول,می‌گیرد/,برای,صف‌های,طویل,سینماهای,مردمی,تدبیر,شود Icana

احمد مازنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره برگزاری سی ششمین جشنواره فیلم فجر، عنوان کرد: جشنواره امسال با تمام محسنات خود نقایصی داشت که البته این مسائل زحمات و تلاش‌‎های برگزارکنندگان  و بدنه زحمتکش جشنواره را زیر سئوال نمی‌برد.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر نحوه انتخاب داوران که به شیوه آن نقد وارد است به نحوه بلیط فروشی جشنواره نیز نقد وارد است و مردم برای تهیه بلیط با مشکل مواجه می‌شدند.

وی به استقبال بالای مخاطبان از جشنواره فیلم فجر امسال اشاره و اظهار کرد: صف‌های طویلی که امسال در پشت سینماهای کشور وجود داشت بیانگر علاقه مردم به جشنواره و سینما است و باید برای سهولت دسترسی مردم به بلیط برنامه‌ریزی بهتری صورت گیرد؛ بسیاری از مردم ساعت‌ها در صف سینما ایستادند که می‎توان تدبیری در این زمینه به خرج داد.

رئیس کمیته فرهنگی، هنری و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: بازخوردها از جشنواره امسال و آثار ارائه شده در آن حاکی از این است که جشنواره امسال از کیفیت بالاتری نسبت به سال‌های گذشته برخوردار بوده است و در اگر بخواهیم به جشنواره امسال نمره‌ای بدهیم، نمره 16 را مناسب می‌دانیم./

پایان پیام

مصاحبه از: مریم احمدی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet