هدر موبایل
1396/11/25 12:16:28
سرویس اجتماعی
کاظم‌نسب خبر داد:

نشست اعضای مجمع نمایندگان خوزستان با رئیس مجلس/بررسی وضعیت ریزگردها با حضور وزرای جهاد و نیرو

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان از نشست عصر امروز مجمع نمایندگان خوزستان در حضور رئیس مجلس با وزیر نیرو و جهاد کشاورزی با موضوع حل معضل ریزگردهای استان خوزستان خبر داد.
نشست اعضای مجمع نمایندگان خوزستان با رئیس مجلس/بررسی وضعیت ریزگردها با حضور وزرای جهاد و نیرو عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان از نشست عصر امروز مجمع نمایندگان خوزستان در حضور رئیس مجلس با وزیر نیرو و جهاد کشاورزی با موضوع حل معضل ریزگردهای استان خوزستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102066230033.jpg نشست,اعضای,مجمع,نمایندگان,خوزستان,با,رئیس,مجلس/بررسی,وضعیت,ریزگردها,با,حضور,وزرای,جهاد,و,نیرو Icana

جواد کاظم‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به افزایش میزان غلظت ریزگردها در آسمان استان خوزستان، گفت: این ریزگردها زندگی مردم را مختل کرده و تأثیرات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بر استان از خود بر جای گذاشته و بر بهداشت روان مردم تأثیر مستقیم داشته است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی افزود: بر همین اساس نمایندگان خوزستان با مراجعه به هیأت رئیسه اعتراض خود را اعلام کردند که مقرر شد عصر امروز در حضور رئیس مجلس، نمایندگان خوزستان نشستی با هیأت رئیسه، وزیر نیرو، وزیر جهاد کشاورزی و نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شود تا چاره‌اندیشی عاجلی برای معضل ریزگردهای خوزستان اندیشیده شود.

وی ضمن اظهار تأسف شدید از اینکه مردم خوزستان به دلیل افزایش غلظت ریزگردها در خانه‌های خود حبس شده‌اند، اظهار کرد: علاوه بر این کسب و کار در خوزستان تعطیل شده و قطعا باید چاره‌اندیشی برای این مردم مظلوم صورت گیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: علاوه بر این تحصیل دانش آموزان به دلیل  تعطیلی مکرر مدارس نیز با مشکل مواجه شده که همه این مسائل در نشست عصر امروز عنوان خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet